Jaka sieć?

(kompuś) #1

Witam. Mam problem jaką sieć najlepiej wybrac. Mam tez problem czy na karte lub na abonament. Dziekuje. Pozdrawiam.

(m89) #2

heyah na karte na abonament to raczej nie jak już to bierz w mixie albo coś takiego bo się na rachunku nie przejedziesz

(Zbych ) #3

Taką która ma najlepszy zasieg w miejscach gdzie najczęściej przebywasz.

(Damian) #4

Czytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... &highlight

(ROD@CS) #5

Ja na kartę bym wybrał POP-a Heyah a na abonament Era, Idea :wink:

(m89) #6

idea ma troche za słaby zasięg a z mixów sam wybierz (bierz pod uwage ceny połączeń jeśli często dzwonisz a jak nie to patrz sms-y)

(Mancunian) #7

Heyah, na kartę oczywiście ;].

(m@teo) #8

Jak na karte to POPEK bo w heyah chyba nie ma MMS-ów ! A jak abonament to najlepiej MIX ale jakiego to sam zdecyduj! w którym jest najtaniej! :smiley:

(fiesta) #9

Są :PPP

(ROD@CS) #10

kto ci to powiedział ?

W heyah są od dawna !!

(system) #11

Musisz przekalkulowac,czy zalezy ci na dobrym zasiegu czy malych kosztach,osobiscie radzilbym telefon na karte bo za ile zatankujesz za tyle wygadasz a jezeli chodzi o abonament,sam wiesz sa oferty bardzo ciekawe,ale co w sytuacji gdy przestaniesz kontrolowac wygadane minuty i dostaniesz rachunek z dwoma zerami z tylu?Poza tym trzeba chodzic co miesiac na poczte lub do banku.

Zdecydowanie na karte-w jakiej sieci?zbierz ulotki z kazdej i porownaj oferte i wybierz ta,ktora odpowiada Ci najbardziej

(Edgarmks) #12

Pop na karte bardzo dobry zasięg nie mam zastrzerzeń.Startówka kosztuje 25 zł !!

(GP1600) #13

:arrow: Heyah proste zasady, tanie rozmowy i sms.

Pozdrawiam :wink:

(Del15piero) #14

To zależy gdzie masz wićej kumpli bo w jeden sieci zawsze jest taniej

(Bambit) #15

Karta: Heyah

Abonament: Era

:slight_smile:

(Bartekn77) #16

Weź MIX PLUSA po co bulić abonament......

A jak karta to oczywiście POP

(m89) #17

mam mix plusa i jestem dosyć zadowolony ale troszkę drogo jest (ale jak masz swojaków to jest GIT)

(Aju) #18

era tak tak (happy) i era abonament :wink: jak dla mnie i tak tez zrobilem

(m89) #19

era jest za droga(wysokość abonamentu) na karte też za drogo (nie bez powodu właściciel ery jest w posiadaniu HEYAH)

(Aju) #20

owszem powodem jest maksymalizacja zyskow czyli pozyskanie dla ery jak najwiecej klientow dlatego dodano jakby "kolejnego" operatora :wink: