Jaka sieć?

Witam. Mam problem jaką sieć najlepiej wybrac. Mam tez problem czy na karte lub na abonament. Dziekuje. Pozdrawiam.

heyah na karte na abonament to raczej nie jak już to bierz w mixie albo coś takiego bo się na rachunku nie przejedziesz

Taką która ma najlepszy zasieg w miejscach gdzie najczęściej przebywasz.

Czytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &highlight

Ja na kartę bym wybrał POP-a Heyah a na abonament Era, Idea :wink:

idea ma troche za słaby zasięg a z mixów sam wybierz (bierz pod uwage ceny połączeń jeśli często dzwonisz a jak nie to patrz sms-y)

Heyah, na kartę oczywiście ;].

Jak na karte to POPEK bo w heyah chyba nie ma MMS-ów ! A jak abonament to najlepiej MIX ale jakiego to sam zdecyduj! w którym jest najtaniej! :smiley:

Są :PPP

kto ci to powiedział ?

W heyah są od dawna !!

Musisz przekalkulowac,czy zalezy ci na dobrym zasiegu czy malych kosztach,osobiscie radzilbym telefon na karte bo za ile zatankujesz za tyle wygadasz a jezeli chodzi o abonament,sam wiesz sa oferty bardzo ciekawe,ale co w sytuacji gdy przestaniesz kontrolowac wygadane minuty i dostaniesz rachunek z dwoma zerami z tylu?Poza tym trzeba chodzic co miesiac na poczte lub do banku.

Zdecydowanie na karte-w jakiej sieci?zbierz ulotki z kazdej i porownaj oferte i wybierz ta,ktora odpowiada Ci najbardziej

Pop na karte bardzo dobry zasięg nie mam zastrzerzeń.Startówka kosztuje 25 zł !!

:arrow: Heyah proste zasady, tanie rozmowy i sms.

Pozdrawiam :wink:

To zależy gdzie masz wićej kumpli bo w jeden sieci zawsze jest taniej

Karta: Heyah

Abonament: Era

:slight_smile:

Weź MIX PLUSA po co bulić abonament…

A jak karta to oczywiście POP

mam mix plusa i jestem dosyć zadowolony ale troszkę drogo jest (ale jak masz swojaków to jest GIT)

era tak tak (happy) i era abonament :wink: jak dla mnie i tak tez zrobilem

era jest za droga(wysokość abonamentu) na karte też za drogo (nie bez powodu właściciel ery jest w posiadaniu HEYAH)

owszem powodem jest maksymalizacja zyskow czyli pozyskanie dla ery jak najwiecej klientow dlatego dodano jakby “kolejnego” operatora :wink: