Jaka strategia?

Hej.

Mam ostatnio chęć zagrania w jakąś dobrą strategie.

Preferuje:

-średniowiecze

-czasy napoleona

itp:)

Byle nie wojny światowe zbrojne.

Coś a’la zaczynam od chłopa,tworzę domki potem wojska i ruszam na podboje.

Co polecacie,byle była po Polsku.

Może nowa Cywilizacja 4? Ew. Age of Empires 3

popatrze na to

Od siebie jeszcze polecę Heroes 3. Do kupienia z 2 dodatkami za 20 zł :slight_smile: A to jest jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) strategia.

OOOO TAK TAK TAK !!

Heroes 3 rządzi FOREVER !

Grałem w to 3 LATA pod rząd (z malutkimi przerwami) i to tylko na SINGLE PLAYERZE bez internetu !!

Gierka wymiata.

Twierdza Krucjata, Rise of Nations.

poco ci strategia GOTHIC 3 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: TO COŚ:P

Weź poczytaj regulamin. Takie coś się nazywa spamowaniem. Jeżeli autor prosi o konkretne tytuły to po co piszesz głupoty?

a może nowe settlers 2 ? chociaż i settler 5 plus dodatek legendy jest całkiem całkiem i można kupić chyba za 89zł jesli dobrze pamietam :smiley:

dosyć fajna gierka to civcity Rome z zapowiedzi trzeba przyznać że sie ciekawie zapowiada http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x= … 11696,3190

tylko coś na wp nie piszą kiedy dokładnie wyjdzie :?

HEROS to gierka turowa ,nie cierpie takich.Nuda! dla mnie oczywiscie:)

Może Europejski Boje - Kozacy jest też 2 częsć za czasów Naopleona gram albo w tą, albo w Hitmana.

Port Royale 2…

Spellforce, Kozacy, Kozacy 2, Medieval: Total War, Imperial Glory, Age of EmpiresII: Age of Kings, Age of Empires 3, American Conquest.

SRY NIe widziałem Tego punktu A propo strategi Zobacz se hmm…:

Rise of legend lub warhammer 40000: dark crusade(chyba tak sie pisze)

A jak po Polsku to może “Polanie II” :wink:

NOooooo POlanie 2 to jest coś też polecam

polecam Bitwe o śrudziemie 1,2 oraz spellforca a jak chcesz gre bez fabuły wyłacznie do rorywki to polecam warlords battlecry 2,3

Warcraft III

Już nawet cytuje moją wypowiedź, bo niemal w tym samym czasie pojawił się identyczny temat :wink:

Dodam też, że gra również kosztuje 20 zł i jest w Extra Klasyce.

Ja ci polecam EMPIRE EARTH 2 dla mnie gra świetna