Jaka szkoła do pracy?

(Barti015) #1

Witam. Mam takie pytanie jaką szkołę i studia trzeba skończyć żeby pracować np. w salonie plusa, orange, era lub tp?????

Proszę o szczegółową odpowiedź !!

(Tomulus2) #2

myślę że matura wystarczy ;] oprócz tego jakieś przeszkolenie ale to jak w każdej pracy

(Barti015) #3

aha, Ale jakby ktoś jeszcze coś wiedział to piszcie!!:slight_smile:

(aero) #4

Jak kolega wspomniał, po maturze Cię wezmą :wink:

(Andr W) #5

myślę że nawet po zawodówce jeżeli oczywiście masz "gadane" i jesteś komunikatywny i masz chęć do pracy.... a no i jeszcze jak dobrze wyglądasz...

(fiesta) #6

Nawet matura po podrzędnym liceum profilowanym w Pcimiu Dolnym :stuck_out_tongue:

(Andr W) #7

heh kiedyś myślałem żeby na wakacje pójść do jakiegoś salonu i się zatrudnić jako akwizytor bo dostajesz komórkę i samochód za friko... :smiley: tylko nie wiem czy od razu czy dopiero po jakimś czasie

(aero) #8

hehe, i dlatego chcesz iść do takiej pracy, aby miec koma i samochód ?

Samochodu i komórki nie dostaniesz, dostają przedstawiciele handlowi, ale po odp. wykształceniu :wink:

Nie ma czegoś takiego jak akwizytor sieci :slight_smile:

Pierwsze co , to jak dostaniesz się do salonu, będziesz robił za konsultanta :wink:

Czyli siedzisz w salonie, podpisujesz umowy/doradzasz/dokonujesz cesjii e.t.c :slight_smile:

(Kostrzewa83) #9

ktos Ci bajek naopowiadal

jak pisal aero na poczatek bedziesz siedzial w salonie i nawet nie bedziesz mogl robic aktywacji na wlasne konto tylko dopiero po przejsciu egzaminow