Jaka Temperatura?

Witam mam sprzet Athlon 64 3,8 , RAM1MBit, Grafika Gigabyte 6600 128Mb, a moje zapytanie dotyczy temperatury sprawdzam w Biosie i w odpowiedniej zakładce :System temperature 50stopni C/122stopni F , CPU temperature 77st C/167F ta ostatnia maleje jak siedze na Biosie i moje ZAPYTANIE dotyczy własnie czy to normalne że takie wartosci są w temperaturze?czy aby nie zawysokie?? i Jak to obniżyć?? większy Cooler wstawic czy jak?.Kompik niekiedy potrafi się zawiesić podczas grania w COD2 i inne gry ,czasem zawiesza a czasem zawiesi i zrestartuje kompa , Z FILMAMI nie zauważyłem aby tak się działo.

PS. prosze o wyrozumiałość i z góry DZIĘKUJE za odpowiedz na moje pytanie i problem .

Temperaturę masz bardzo wysoką. Spróbuj na początku wyczyścić komputer z kurzu. Jeżeli nie pomoże, kup AC Freezer 64Pro na procesor i jakiś wentylator od Arctica do obudowy.

BTW podaj jaki masz zasilacz.

przy grach komp chodzi maksymalnie obciążony więc to bardzo prawdopodobna przyczyna , dołóż wentylator na wydmuchujący powietrze na zewnątrz i wyczyść jak radził Ci yogick i nałóż nową pastę na procesor , najlepiej Arctic silver 5. Jeśli niepomoże trzeba zastanowić się nad wymianą chłodzenia procesora.