Jaka to karta graficzna?

Witam. Chciałbym zaktualizować sterowniki do karty graficznej, tylko nie wiem do jakiej, gdyż w menadżerze urządzeń jest napisane to: 

5651d12f0dc29.jpg

A w programie AMD Catalyst AutoDetect (Program do aktualizacji sterowników) to:

4d6c44bb53240.jpg

Do której w końcu karty graficznej powinienem pobrać sterowniki? 

Witam,

Na twoim miejscu zaktualizowałbym sobie obie karty i tak żadnej różnicy to ci nie zrobi wtedy będziesz mieć obie aktualne.

Jeżeli ci zależy na karcie tej lepszej to polecam AMD Radeon HD 7670m, bo to karta dedykowana.

Dzięki stel11 :slight_smile: Mam jeszcze pytanie: Jeśli chce zaktualizować sterowniki przez stronę producenta, to jeżeli posiadam laptopa Asus K53T to co tutaj powinienem kliknąć? 

b2b63f7bf27da.jpg

 

 

Wybierz Notebook Graphics, bo to jest karta do laptopa, a potem szukaj dedicated card i szukasz potem swojej.

Tak mi się zresztą wydaje :slight_smile:

Znalazłem sterownik do tej karty dedykowanej:

5c150ab0803a5.jpg

lecz nie mogę do tej drugiej:

34351912d113a.jpg

Jakieś pomysły? 

Hmm…

To zrób tak :

Start/PPM Komputer/Menadżer urządzeń/Szukaj tej karty/Właściwości/ Szczegóły/W liście szukaj identyfikatory urządzenia i wpisz jednego (całą linie) z nich w google i dopisz nazwę karty.

Znalazłem tą stronę:

http://www.driveridentifier.com/scan/amd-radeontm-hd-6520g/driver-detail/05735D315EF041EABD5D5F922D3174F2/944271/27db482f5b55603f0733a707450749db/706756837/PCI\VEN_1002%26DEV_9647%26SUBSYS_21221043

A tutaj zdjęcie z menadżera urządzeń:

ab424f2bd4a1c.jpg

 

 

Ściągnij go (Download) wypakuj go, potem spróbuj z instalki go zainstalować jak nie, to :

Menadżerze urządzeń/Właściwości na kartę/aktualizuj/Przeglądaj mój komputer…/pozwól mi wybrać/szukaj ten folder

Jak go pobiorę, to zaktualizuje mi przez program czego obecnie chcę uniknąć. Tak to mógłbym ściągnąć ze strony producenta program do tego, ale wole ręcznie to zrobić, gdyż te programy te nie zawsze pobierają właściwy sterownik. 

Wpisałem w google nazwe karty graficznej + drive i wyskoczyła mi ta strona:

http://www.amd-drivers.com/download-RadeonHD6520G-mobility-driver-for-Windows7-64bit.html

Tylko nie mam pojęcia gdzie mam kliknąć by pobrać te sterowniki…

 

kurde faktycznie mój błąd, czekaj zaraz to rozkminie 

powoli na dół idź wtedy znajdziesz download driver 

Kliknąłem download driver, potem znowu zjechałem na dół i kliknąłem download driven i w końcu coś pobiera! Mam nadzieje, że będą one dobre na tą kartę graficzną i w miarę aktualne, bo to chyba nie jest strona pod-producenta lub kogoś w tym rodzaju. Tak czy siak dzięki za pomoc! :D 

Nie ma za co :slight_smile:

Polecam się na przyszłość :smiley:

Okej sterowniki są złe :x pod windowsa 8.1 aż boje się instalować…

Może te:

http://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/100170.html

pobrałem tylko oto w takim formacie: 

f87f1a2b80a32.jpg

Myślisz, że będą dobre? 

Myślę, że będą dobre :slight_smile:

 

Ale kombinujecie 7670m to te, które znalazłeś na stronie amd.com

A do zintegrowanej trzeba szukać po procesorze. Jaki masz?

5c150ab0803a5.jpg

Step 1:APU

Step 2:Mobile APU

Step 3: Twój procesor.