Jaka wersja systemu do Samsung np350 - Win7 Home Premium czy Ultimate

(tomek_tom1) #1

Nie jest to pytanie, który system wybrać, bo wpisując do wujka googla szybko mozna znalezc roznice miedzy dwoma systemami. Mam jednak pytanie odnosnie systemu, który powinienem zainstalować. Mam samsung np350 z licencja (przynajmniej wg naklejki) na Win7 home premium. Jednak mój windows jest po polsku. W takim razie czy w czasie reinstalacji systemu powinienem (mogę?) wybrać wersje Ultimate zamiast Home Premium?

(adi0922) #2

Raczej tak się nie da bo masz licencję na Home Premium, co do języka jeśli ustawiłeś Polski to masz Polski, licencja nic do tego nie ma :slight_smile:

(Cedar) #3

W razie reinstalacji systemu z partycji recovery, nie masz możliwości wyboru wersji systemu Windows, najwyżej możesz wybrać wersję językową, więc Twoje pytanie o wersję jest bezcelowe, licencję masz tylko na jedną, określoną wersję.

(Kubcr) #4

Tak mnie zastanawia po co ci wersja Ultimate powinieneś się cieszyć, że na 7 nie ma wersji basic tam to dopiero lipa była. A dla samego bitlockera nie ma sensu kupować Ultimate bo chyba ta wersja go posiada.

(Pablo79) #5

Moim zdaniem dla twojego użytku w zupełności powinna ci wystarczyć wersja Win 7 Home Premium.