Jaka wersja windows 7

Witam mam windows xp professional 32bit a chciałbym zmienić na windows 7 ultimate 64bit bo na xp takie gry jak np. assassins creed 2 zacinaja mi się a jakbym zainstalował windows 7 64bit i directx 10 to mysle ze mi sie nie beda zacinac moj sprzet:procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, ram: 2gb, karta graficzna GeForce 9500GT 1gb 128bit niewiem więc czy mi bedzie ładnie chodzić windows 7 64bit prosze o pomoc

Zmiana systemu w niczym ci nie pomoże, lepiej zmień kartę graficzą na wydajniejszą…

a może by tak podkręcić karte graficzną??

Nie… kartę trzeba wymienić…

lol

Po uno na system 64 bitowy masz za mało RAMu min. 4GB a nie 2GB jak u Ciebie, po drugie możesz przyspieszyć pracę twardziela włączając kolejkowanie zadań czyli tryb AHCI w BIOSie. Wpierw podkręć kartę a potem jak jeszcze wg Ciebie za słaba dopiero wymień.

thx temat do zamkniecia

Zapoznaj się najpierw z oficjalnymi wymaganiami pod tym adresem --> http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/system-requirements a potem powielaj bzdury…

no właśnie wszystko się wyjaśniło thx

Nie powielaj bzdur?

Używałeś kiedykolwiek visty bądź 7 64 bitowej przy 2GB RAMu? System 64 bitów na dzień dobry łyka na starcie 2GB. Także nie wciskaj ciemnoty innym! !!

Oczywiście że pracowałem i nie narzekałem.

Jeżeli sugerujesz się słupkami zużycia ramu to wszystko jasne.

Dla mnie nie ważne jest ile system ramu używa tylko czy wygodnie się na nim pracuje.

Może trzeba było powywalać troche z autostartu, zadbać o system… nie wiem nie wnikam jak to było w twoim przypadku.

Vista x64 z 3 GB na starcie 1,3 GB Ramu na starcie

Windows 7 x64 Z 3 GB niecały 1 GB Ramu na starcie

O XP x64 nie wspomnę bo on bierze niecałe 500 MB na starcie

Więc pisanie o tym że x64 zjada 2 GB “na dzień dobry” jest mocno przesadzone…

misiek zamknij ten bezsensowny watek, bo się syf robi…

Po co pisać jak nie ma się nic konstruktywnego do napisania?

Jak ma autor zamknąć wątek jak samemu nie da się tego zrobić i tylko moderator/administrator może tutaj pomóc?

Zaczęła się licytacja, ile komu ramu zjada Win7…

Czy to jakoś pomoże autorowi nie wiem, raczej spowoduje

zamęt, wiadomo że jak będzie miał 4GB ramu, to windows

automatycznie zużyje goi więcej niż przy 2GB ramu…

Ja uważam że do AC2, ma przede wszystkim za słabą kartę graficzną,

ta karta jest na tyle nędzna że nawet jej podkręcanie na wiele się nie

zda…

No ale mitologie (moim zdaniem) w stylu że x64 to 2GB na starcie zjada trzeba bezwzględnie prostować bo potem rodzą się mity.

Łyka mu 2GB, bo ma kompa zapchanego śmieciami…

nie no to jest żałosne ty wg wiesz co piszesz

Pamieć karty 1 GB a szyna 128 bit coś nie mogę w to uwierzyć