Jaka właściwa temperatura procka Athlon X2 5000+?

Jaka powinna byc właściwa temperatura procesora Athlon X2 5000+?? Jak powinienem przygotowa komputer do pracowania 24 godziny przez 7 dni w tygodniu?? Czy trzeba zakłada jakieś dodatkowe chłodzenie?? Screen ze Speed-Fana po około 10 godzinkach pracy w grach: 0768112fa3e65fd4m.jpg

Komputer ciężko pracowałby ciężko tylko w dzień a w nocy P2P lub P2M.

Wszystko ok, temp w normie

Możesz nałożyć nowa paste termoprzewodzącą na proca i przeczyścić wiatraki ale i tak temp masz dobre

temperatury dobre z wyjątkiem dysku twardego, jeżeli to jest jego temperatura w spoczynku to jest zdecydowanie za wysoka, dl przykładu moje dyski mają w spoczynku 30 st z nawiewem 92 mm wentyla. Oprócz tego musisz mieć dobry markowy zasilacz.

Temperatury są zaraz po wyłączeniu NFS Pro Street. Na dysk zamierzam założy chłodzenie. Jakie polecacie?? Zasilacz mam I-BOX 400W Komp jest nowy. Odebrałem go w niedziele.

Pierwsze co to zmień zasilacz. Modecom MC400, Corsair 450W.

Ale to jest bardzo konieczne?? Bo ten zasilacz ma całe 6 dni :smiley: Myślałem o chłodzeniu pasywnym na dysk pentgrama??

Nie ważne ile ma dni, bo drugie tyle może nie po żyć i chłodzenie nie będzie Ci wtedy potrzebne bo już na zawsze dysk będzie zimny. Chyba wiesz co mam na myśli? :wink:

Poczytaj sobie to: http://forum.pclab.pl/t142996.html