Jaką wybrać nagrywarkę

Jak w temacie- cena max 120 zł- wybór mam zawężony do nagrywarek SATA, dostępnych w prolinie:

http://www.proline.pl/sklep.php?g=Nap%E … Nagrywarki

Z góry dzięki za odpowiedź

Bierz któraś z samsungów bo to solidny sprzęt

LG I Lite on słabe robią nagrywarki

Miałem 3 nagrywarki lite on ciagu jednego roku padły 3

lg to samo tylko nagrywarka po 1 naprawie padła po tygodniu od o odebrania od serwisu

mam 2 nagrywarki samsung 1 ma 6 lat a 2 ma 2 lata i nadal chodzą nastego polecam ci samsungi od strony technicznej i wytrzymałości .

Cóż za brednie.

Od chyba już nastu lat używam napędów CD/DVD LiteOn na przeróżnych komputerach (łącznie z Amigą) i nigdy nie miałem z nimi problemu. Nagrywały i odczytywały płytki, z którymi nie potrafiły sobie poradzić napędy innych “renomowanych” marek. Zmieniam je na nowszy model ze względu na pojawiające się nowsze technologie i naturalne zużycie eksploatacyjne. Kilku moim znajomym poleciłem (i nadal polecam) tą markę i też są zadowoleni.

zależy co się trafi. Mam sprawną i bardzo cichą 8-letnią nagrywarkę LG CD-R/RW 52x24x52x i dwuletnią DVD LG LightScrible DVD/RW :wink: Chodzą bez zarzutu. Siostra ma Samsung WriteMaster, która nagrywa płyty tragicznie :frowning: LiteON. Cóż. Te nagrywarki nie cieszą się dobrą opinią wśród moich znajomych. #-o O to chodzi, że nagrywały płyty w taki sposób, ze na innych nagrywarkach nie dało się tego odtworzyć a na LiteONie było OK

zdecydowanie lg/samsung/liteon to niż jeśli chodzi o napędy optyczne, ja osobiście polecam/kupuję asusy/pionieery/nec