Jaką wybrać płatną domenę?

Ups… NIP tez może być dla osoby prywatnej…

Pomyliłem z REGONem.

NIP posiadają również osoby prywatne.

Spróbuj wpisać nawet błędny, oni tego nie sprawdzają, tylko potrzebują to do faktury…

Przynajmniej tak jest na http://www.netarteria.pl :slight_smile: Sam podałem błędny, bo takich informacji nie radzę podawać a z domeny i serwera korzystam i korzystam już ho, ho :wink:

Oty Kosz

Zwykle trzeba wpisać Pesel, więc po nim mogą sprawdzić :frowning:

Oferty na domeny czy jakikolwiek serwer zawsze są dostępne dla osób pełnoletnich, jak się chcę to można oszukać, ale nie radzę, bo w razie jakichś poważnych problemów może nie być za wesoło, bo mogą usunąć :smiley: Sam się pytałem pomocy HOME, mówiłem że mam 16 a oni że tylko dla pełnoletnich oferta :slight_smile:

jeśli nie masz NIPu to wyzeruj (nie wpisuj głupot bo to nie ma sensu).

tu masz swietny tani hosting

Trzeba mieć 18 lat ale nie sprawdzą.

Domeny .info są tanie

No właśnie nikt nie sprawdzi czy masz te 18 czy nie masz. Teraz wszystkie domeny są bardzo tanie, tylko musisz wybrać tam gdzie najtaniej, np. w nazwie jest bardzo tanio :slight_smile:

Góral105 , Oczywiście w nazwie jest bardzo tanio za pierwszy rok, jakies 12 zl.Po roku przedłożenie “końca” .pl kosztuje 99 bez vat, tak samo w home te same ceny. Wszędzie jest tanio za pierwszy rok ale trzeba uważać na te promocje i dokładnie czytać regulaminy takowych, np w nazwie podczas pierwszego roku nie możesz dokonać transferencji domeny do innego hostingu, Chyba ze przedłużysz ja na rok kolejny :slight_smile:

Patrzcie zawsze ile kosztuje przedłużenie a nie na promocje.

Nie wszystkie domeny są tanie.

Kiedyś sam walczyłem ze zrozumiemniem co to są delegacje domeny, transfery domeny, gdzie ją rejestrować, i jak ustawiać name-serwery itp itd. Więc wiem co przeżywasz :slight_smile: Jak chcesz to się odezwij - spróboje Ci pomóc/wyjaśnić (gg:1503608).

Najtaniej wychodzi rejestracja u MasterNETu i OVH - obydwie firmy domeny mają za 12 zł z VATem za pierwszy rok oraz ok. 79 brutto za przedłużenia.

Jest jeszcze 2be.pl - tam mają odnowienia pl zdaje się że po 69 zł.

Tani jest

www.superhost.pl