Jakapłyta główna pod Athlona? Jaka grafika?

(Naruto Sama) #1

Witam. W zwiazku z moim problemem z płytą główną postanowilem zakupić nowy spręt.

Chciałbym się dowiedzieć jaka płyta główna [do 200zl max] jest dobra pod procek Athlon 64 3200+ [chcialbym go wymienic w pozniejszym czasie] oraz jaką karte graficzną kupić? [do 350zl] Prosze o pomoc :slight_smile:

(Technik Elektro) #2

jaki socket ten procek ??

(ixrw0w) #3

W necie sprawdzić nie umiesz?

socket 754 :lol:

(Naruto Sama) #4

jesli w takiej cenie znajdzie sie AM+ bylbym mile zadowolony :>

(Naruto Sama) #5

moja wina nie napisalem jaki socket ma byc

(ixrw0w) #6

Po pierwsze w 1 poście się wszystko pisze, po drugie już napisałem, po trzecie jak piszesz to używaj polskich znaków lub nie udzielaj się już.

(Seba_K.) #7

Mam AsRock N68PV-GS pod AMD. Kosztowała 179zł. Dobra, stabilna płyta. Miałem już wcześniej dwa komputery z płytami AsRock. Żadne płyty nie sprawiały problemu. Zobacz na stronie producenta inne płyty (na socket AM2+) http://www.asrock.com/mb/index.asp?s=AMD.

Większość płyt ma zintegrowaną grafikę, ale nie ma problemu z podłączeniem dodatkowej karty grafiki. Wybór jest spory za rozsądne pieniądze.

(Naruto Sama) #8

po co te nerwy :expressionless: ?

(Technik Elektro) #9

co ty za bdury piszesz kolego ??,

o niczym nie świadczy podanie takiej informacji bo za równo na podstawkę 754 jest taki model jak i pod 939...

tobie zaś radzę czytać ze zrozumieniem i nie wprowadzać w błąd... a już pouczanie kogoś gdy samemu nie ma się adekwatnej wiedzy - stanowczo odradzam.

co do tematu, podaj posiadany model swojej płyty głównej...

(Naruto Sama) #10

Mam Gigabyte GA-M615ME-S2. Płyta działa dobrze, tylko że jest problem z szyną PCI-E która zamiast działać na x16 działa na x8 [mój poprzedni temat]

(Technik Elektro) #11

widać nie czytasz ze zrozumieniem (poprzedni wątek), kup x2 4050e + 9600GSO od palita/gigabyte 512MB

(Naruto Sama) #12

Najpierw chcę dobrą płytę główną, potem pomyśle o procku. Nie lepszy bylby Palit 9600gt 512 ?

(Technik Elektro) #13

jeżeli znajdziesz w tym budżecie to tak, może być.

(Naruto Sama) #14

na allegro znalazłem coś takiego : http://www.allegro.pl/item503365365_gig ... _6100.html

Co o tym myślicie?