Jakaś nowa ustawa dot. telefonii

(Wigrus1) #1

Mam takie pytanie dot. wprowadzenia jakiejś ustawy, wchodzi ona jakoś w październiku i dzięki niej będzie można zmieniać operatora bez żadnej opłaty. :? Dobrze zrozumiałem, a jak nie to powiedzcie o co w niej chodzi?

(Gutek) #2

Jak w pażdizerniku wejdzie w życie to na pewno pojawi się w Dzienniku Ustaw i wszsytko będzie jasne :stuck_out_tongue:

(Wigrus1) #3

Ale ja chciałbym się dowiedzieć co wejdzie w Dzienniku Ustaw?

(system) #4

Ja słyszałem jedynie o tym, że niedługim czasie wejdzie u nas prawo nakładające na operatorów obowiązek udostępniania klientowi ciągle tego samego numeru, pomimo że zmienił on operatora na innego... Czyli np. jesteś obecnie w Erze, ale w dalszym ciągu masz ten numer, gdy byłeś powiedzmy... w Plusie.

Ale czy to będzie miało miejsce już w październiku :roll:

(Tenemos) #5

chodzi o to że będziesz mógł przenieść swój numer telefonu np. z ery do orange, bedziesz miał numer ery a usługi w orange :slight_smile:

ale to będzie napewno płatne, i narazie tylko orange wywiąże się z tego, żaden inny operator nie jest jeszcze technicznie na to gotowy :slight_smile:

(Wigrus1) #6

:slight_smile: teraz rozumiem dzięki wielkie Wam za info :slight_smile:

(Tenemos) #7

i przypomnienie od jutra wchodzimy na stronę http://www.orange.pl a nie idea.pl :wink:

(Misterdam) #8

LInk do źródła tutaj