Jakaś wybrać podkładkę do myszki laserowej

Jaka wybrać podkładkę do myszki laserowej - Logitech LX8 - , która z tych dwóch będzie lepsza:

  • Zalman MP1000

  • Razer Goliathus Control Edition Alpha

(potrzebuję dość duże podkładki)

Z tych co podałeś to Razer.

Ta jest również dobra —> Steelpad Pro Gaming

Steelpad Pro Gaming —> troszkę za mała szukam czegoś o wymiarach 300-350mm x 400mm.

Czytałem gdzieś, że do myszki laserowej nie może być czarna podkładka - prawda to ?

Pozdrawiam,

kup sobie Everglide Titan fnatic edition

Nie wiem skąd takie stwierdzenie. Ja posiadam myche laserową + czarny Steelpad qcK i myszka bardzo dobrze na niej działa. Gdyby to było prawdą to profesjonalne firmy stawiające nacisk na esport nie produkowałyby czarnych podkładek :slight_smile:

do myszek, laserowych i optycznych to najlepiej i najlepsze to sa czardne :wink:

Super wygląda i pasowała by mi do wystroju pokoju… ale troszkę cena odstrasza, choć można to przeboleć…

Chętnie bym kupił gdyby była łatwiej dostępna… brak na allegro, brak w sklepach Warszawskich…

http://allegro.pl/item429555676_evergli … raczy.html to weź tą to to samo tylko że czarna i troszke tańsza

Jednak bardziej kusi mnie ta pomarańczowa droższa ale fajnie wygląda a zwykłą czarną dobrą już 40-50zł. można kupić…

Spróbuję poszukać pomarańczowej przez dystrybutora…

tak, ale to ten sam materiał, co w fnatic edition, poprostu everglide zaproponowal klanowi zrobienie podkładki sygnowanej ich logiem i tyle

jakie to jest znaczenie jaką kupić podkładkę ?? przecież to żadna różnica !

ta zadna, temu Panu już dziękujemy

1.lepszy ślizg

2.lepsza precyzja

  1. dłuższa żywotność ślizgaczy

Heh tacy ludzie mnie rozbrajają. I pewnie myślisz ze też jesteśmy takimi snobami ze musimy mieć fi8rmowe zasilacze a zwykłe z bazaru by wystarczyły. Dzieki podkładkom jest większa precyzja i dłuższa zywotność.

co innego zasilacz a co innego podkładka pod mysz, nie musi kosztować 40zł żeby była dobra, moja jest tak stara że nawet nie pamiętam skąd ją mam i jeszcze ani razu na nią nie narzekałem

ale jeżeli ktoś tylko siedzi na dobreprogramy to nie potrzebuje dobrej podkladki…

nie wiem o co Ci chodzi

chodzi mi o to że osoba wykorzystująca kompa do netu, filmow muzyki nei widzi potrzeby podkładki ale gdybys gral troche w gry odrazu byś różnice widzial

myślisz że ja w żadną gre nie grałem i nie gram ?

Widać nie miałeś do czynienia z dobra podkładką i myszką, jak byś miał porównanie to inaczej byś wtedy pisał.

w sumie to macie racje… myszka z podkładką powinna kosztować minimum 300zł, różnica kolosalna… to tak jak byś grał w jakiegoś FPP z autotargetingiem albo bez