Jakaś wybrać podkładkę do myszki laserowej

Dobry sprzęt na pewno nie uczyni z Ciebie samonaprowadzającego celownika, ale znacznie poprawi komfort i precyzję. Zwykła podkładka jest kiepsko wykonana, trudno się ją czyści, “lata” po blacie. Dobra podkładka wytrzyma dobrych parę lat, ma spód antypoślizgowy, czyści się ją bardzo prosto. To samo z myszką… Dla przykładu kupienie subaru wrc nie uczyni z ciebie profesjonalnego rajdowcy ale na pewno będzie lepiej się jeździć niż maluchem… Od tak prosty przykład.

wynika z tego że moja myszka i podkładka jest całkiem niezła a komplet (po obecnych cenach sklepowych) nie jest więcej wart niż 30-40zł

człowieku, my mówimy tu o dobrej myszcze+ dobrej podkladce, a dobrą podkładke trudno znaleść nawet za 40zł, więc skoro jesteś taki przekonany to podaj model i myszki i podkładki bo jestem ciekaw co to takiego super za 40zł

modelu podkładki nie znam… dla mnie wystarczająca do grania i zwykłego użytkowania kompa, co do myszki to jest to A4tech OPTO 013D dałem za nią 19.99 zł…

w śród moich znajomych nie znam ani jednej osoby co by miała myszkę za powyżej 30zł i nie słyszałem żeby ktoś narzekał na ich złe działanie ( no chyba że są uszkodzone )

nie twierdze że Drogie myszki są złe ale ich jakość nie idzie w parze z Ceną, jeśli myszki kosztujące 200-300 zł będą choćby 30% lepsze od mojej to i tak sukces, nie mówię tu o ilości klawiszy tylko o jakości w działaniu ( klawisze to można sobie skonfigurować na klawiaturze )

na tej mojej myszce przeszedłem Stalkera; Portala; CoD2; Gears of War; RS Vegas; Prey; HL2 z wszystkimi episodami… a obecnie gram w Bioshocka, Turoka, Ghost Recon Adwanced warfighter 1 i 2 Ani razu nie zauważyłem żeby w tych grach moja mysz mnie ograniczała albo w czymkolwiek przeszkadzała

Pograj w jakąś grę multiplayer gdzie akcja jest szybka i wymaga precyzji w celowaniu to poczujesz różnicę między zwykła mychą a profesjonalną. A te gry które podałeś to można równie dobrze przejść na myszce za 2zł …

nie lubie grać w multi… Dla mnie priorytet to klimat i fabuła

Skoro nie lubisz grać multi to nie wiem czemu oceniasz sprzęt dla profesjonalnych graczy który jest właśnie przeznaczony głównie do rozgrywek online.

w temacie nie było powiedziane że ma być do multiplayera :slight_smile:

Przecież myszki nie dzielą się na te do multiplayera, do singleplayera, tak samo nie ma myszek przeznaczonych tylko do CS albo przykładowo do SC. Po prostu czasami zamiast się mądrować lepiej wziąć coś poczytać i zainteresować się tematem a nie walić takie posty, że aż się śmiać chce.

Steel Series Steelpad QcK