Jaki 4 rdzeniowy procek?

Jaki Procesor 4 rdzeniowy Intela mi polecacie na socked LGA775. Chcę żeby miał minimum 3GHz każdy rdzeń.

Moja Płyta główna obsługuje następujące Procki.

mam najnowszy bios ( wczoraj aktualizowany )

Procek by współpracował z 6 GB ramu 800MHz.

A więc co najlepsze?

Ale chcesz, żeby każdy rdzeń miał standardowo taktowanie 3GHz? To wydatek rzędu 3000zł

Intel Core 2 Quad QX6850 3,0, ale to zupełnie nie opłacalne rozwiązanie, na chwilę obecną.

Przecież to nie jest opłacalnę…E8400 lub Q9300 innego się więcej nie opłaca…

noname321 , u mnie taki procek jak podał Vendor43 kosztuje około 250 funtów. To tak jak dla was 250 złoty bo ja nie przeliczam na złotówki.

Patrzyłem na jeszcze na Core 2 Extreme X6800 (2.93GHz,1066FSB,L2:4MB,rev.B2). jest tańszy o 100 funtów i te 0.07 GHz mogę go chyba bez problemu podkręcić :smiley:

A do czego ty chcesz to używać. Potrzeba Ci aż tyle???

jak nie przeliczasz na zlotuwy to kup sobie Intel Core2 Quad Extreme QX9650 3.00 GHz

koszt okolo 600 funtow

ma on odblokowany mnoznik wiec ladnie sie kreci

nie no to troche już za wiele nawed jak na moje możliwości :stuck_out_tongue:

zostane przy Core 2 Extreme X6800

A po co Ci Extreme???

Jak to po co? Do CS’a :lol:

Heh CS. Nie lepiej oszczędzić i sobie kupić zwykłe c2d??? zawsze zaoszczędzona kasa znajdzie jakies zajęcie

No ale zrozumcie, my żyjemy w PL. A on w Wielkiej Brytanii, tam się tyle zarabia że 250funtów to całe g…

wiem jak jest w Anglii bo mój tata tam pracuje i wiem ile kaski dostaję :stuck_out_tongue: . Ale i tak nie wiem po co wydawać kase na extreme.

Żeby Ci żal było że On ma lepszego proca… Jak ma pieniądze to niech kupuje będzie grał czy nawet głupie kodowanie plików MP3 będzie mu szybko leciało…

Bierz X6800 to dobry wybór…

Dobry, ale kompletnie bezsensowny. Lepiej kupić C2D E8400, ewentualnie na upartego Q9300, a resztę przeznaczyć w dobre mobo i w super-w-kosmos-wywaloną-kartę-grafiki.

No właśnie z tą bezsensownością. Ja nie zazdroszczę bo aż tyle to ja nie potrzebuję.