Jaki Antyvirus proponujecie?

Jak go skonfigurujesz to ukrywa :). Poza tym - od czego jest WWDC :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

85d4ab3bb0a04b21.png

Skąd te wnioski, sam jestem posiadaczem Eset Smart Security a zwolnienia pracy w ogóle nie odczułem. Wystarczy sprawdzić ile RAM’u zużywa proces, w porównaniu do Kaspersky jest trochę różnicy. Kiedyś używałem Kaspersky, ale zdecydowałem się zmienić na Eset Smart Security i jestem zadowolony.

A co do tematu możesz spróbować darmowe programy antywirusowe:

:arrow: Avast

:arrow: AVG Free

:arrow: Avira

lub płatne:

:arrow: Kaspersky

:arrow: Eset

:arrow: Norton … itd.

(kolejność przypadkowa)

Norton

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 13:39 został dopisany post przez Zemsta Sica

Norton 2008 :slight_smile:

Przetestowalem juz wiele antywirusow jednak jak dla mnie najlepszy jest poczciwy darmowy avast!

Z płatnych polecam Norton 2008. Naprawdę postarali się przy tej wersji… moim zdaniem jest lżejszy dla systemu nawet od Kaspersky’ego, a w dodatku wykrył mi kilka trojanów i keylogger’ów, które Kaspersky przepuścił.

Ci co mówią, że norton jest be i zamula kompa, nie widzieli chyba na oczy wersji 2007 i 2008, gdzie została poprawiona wydajność.

który ma multum fałszywych alarmów, jest dziurawy i w testach daleko w tyle … Avira lepsza.

Avast

Co? mamy w ogóle nie instalować antywirusa? :hahaha: I jeszcze może powiesz że sami mamy zwalczać wirusy?

Brak słów :x

Antyvir to taki antywirus i to nie to samo.

A ja mam wersje z TPsa jak podpisałem u nich umowę więc to może dla tego.

Hm… Większość tych infekcji spowodowana jest nieodpowiednim korzystaniem z zasobów internetu przez właścicieli systemów, a nie słabą ochroną przeciw bakcylom (nie obwiniajmy AntiVirów za infekcje).

A co do polecenia: AVAST! Korzystałem z wielu płatnych antiwirów (z nazwy), które okazywały się śmieciami niezabezpieczającymi system i na dodatek spowalniającymi jego (systemu) pracę.

PS. A nie lepiej zainstalować Linux’a i mieć spokój?

zgadzam się. Ja polecam i używam KIS 7 (jest bezkonkurencyjny) ale już czekam na wersję 8 (jest beta) bo podobno poprawiono w niej szybkość skanowania i zużywanie zasobów systemowych :slight_smile:

już nie jest beta :stuck_out_tongue: