Jaki będzie tegoroczny finał ML?

Mi to lotto i tak będę ogladał mecz w pubie :slight_smile:

A swoją drogą to programu na internecie nie potrafisz znaleźć?

Mecz będzie też w TVP…

trudno określić kto wygra, wydaje się że milan jest lepszy, ale przecież liverpool wyeliminował m.in. Barcelonę i Chelsea, 2 najlepsze kluby w Europie myślę że będzie ciekawy mecz

to już dzisiaj będzie sie działo

Może małe obstawianie?

Ja mówię 4:1 (milan - liverpool)

jeszcze około godziny (początek)

Dycha, że 3:1 dla Anglików.

Cóż, kibicuję w tym meczu Liverpoolowi, bo nie lubię Mediolańczyków, bo jeśli Włosi wygrają to sie przybliżą do Realu Madryt w ilości zdobytych Pucharów Champions Ligue.

3:0 Milanu w pół finale robi wrażenie, ale to nie oni zwyciężą, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.

milan wygra :slight_smile:

Rzut wolny Pirlo, piłka odbija sie od Izaghiego i GOOOL !!

KONIEC! !!

A szkoda.

Mecz pokazuje ludzką psychykę, jak jedno wydarzenie potrafi odmienić wszystko… ;/

wiedziałem że milan wygra :stuck_out_tongue:

Zwycięstwo z pewnością należało się Angolom…

Zgadzam się z jednym z komentatorów. “Piłka jest okrutna” :wink:

Nie liczy sie kto jak gra, liczy sie to kto po ostatnim gwizdku sedziego ma wiecej bramek na swoim koncie :wink:

Doskonale to rozumiem. :slight_smile:

Moim zdaniem, to Liverpool wczoraj pokazał ładniejszą piłkę. Ale cóż, taki jest football.

kasa odebrana już.

No i dobrze że Milan wygrał Liverpool wygrał finał 2 lata temu więc teraz Milanowi się należało a poza tym oni mają lepszy skład(Kaka,Dida,Pirlo)

Wybacz, ale wczoraj te gwiazdy nie potrafiły nic pokazać - w szczególności w pierwszej połowie.

Gra Liverpoolu była bardzo ładna. Milan nie miał nic do powiedzenia, do 45 minuty…

no może nie te gwiazdy ale jako drużyna byli zajefajni w kosmos a co kaka ruletkę wykręcił w pierwszej połowie nie widziałeś pozniej Liverpool zerżnął i zawodnik zrobił cos podobnego brawo Mediolańczycy

Ruletke widziałem :stuck_out_tongue:

Nie podważam wielkości drużyny Milanu, tylko podkreślam, że nic specjalnego nie pokazał - liczyłem na coś więcej :slight_smile:

Pozdrawiam

I wszystko się rozstrzygnęło ac milan wygrał i nalerzą im się wielkie brawa.

szkoda mi Liverpoolu bo ta pierwsza bramka dla Milanu tak farciarsko wpadła ale trudno …wygrali i należą im sie brawa :]