Jaki dekoder Fergusona byscie mi polecili do 300zł?

Witam All zamierzam kupic sobie dekoder cyfrowy Fergusona jaki byscie mi polecili w tym dekoderze musi byc usb do wgrywania kluczy i musi miec mozliwosc wgrywania kluczy z pilota to wszystko co mi potrzeba i tak zeby kosztował nie wiecej jak do 300zł

Do twoich wymagań pasował by model Ferguson FK 6900. Znajdziesz go prawie w każdym sklepie internetowym.

Wgrywanie kluczy właśnie się kończy.Platformy się zabezpieczają przed piratami.(I dobrze)

http://allegro.pl/item476602124_ferguso … olsat.html

Wiem o tym ze sie konczy przeciez jest tez telewizja na karte :slight_smile: jak by nie bylo lub najtanszy pakiet cyfry plus,zreszta watpie zeby to sie kiedyś skonczyło każde zabezpieczenie prędzej czy póżniej da sie złamac jak by nie było.

A czy te dekodery beda obslugiwaly Nagravision 3 ? Chodzie mi o to zeby odczytywala Nowe karty Cyfry Plus ???A co do tych dekoderow nie wszystkie maja USB tylko jeden z nich FX7600 nie posiada ich a mi jest potrzebny z USB

Cyfra+ nie koduje sygnału w Nagravision 3 tylko Polsat.Cyfra używa systemu Seca-MediaGuard 4 (Cameleon).

No dobra ale czy bedzie odpalac karty cyfry plus i polsatu na tych dekoderach jak nie to na ktorych???

W opisie aukcji jest napisane,że działają,według mnie też powinny działać.Ale.Przed zakupem najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą i zapytaj dokładnie.Dodatkowo polecam Ci forum Satkuriera: http://forum.satkurier.pl/ .Tam na pewno znajdziesz najpewniejszą odpowiedź ludzi,którzy są na bieżąco w temacie.Ja niestety ostatnio trochę zaniedbałem temat,a nie chcę Cię wprowadzić w błąd.

Jeżeli ma pisać takie coś (zwłaszcza to co jest pogrubione i podkreślone):

to lepiej niech się nie fatyguje z tym na forum Satkuriera, bo takie tematy o wgrywaniu kluczy, czyli nielegalny dostęp do oferty platform cyfrowych są tam zakazane :stuck_out_tongue:

Chodziło mi o tą wypowiedź nie pierwszą.

Tutaj nie jest inaczej :slight_smile: To forum promuje legalne oprogramowanie komputerowe, ale piractwo telewizyjne jest równie niemile widziane.