Jaki dobry sklep sprzedający komputery PC?

Witam :slight_smile: .

(Nie wiedziałem, do którego działu to przyczepić, więc zamieszczam tutaj :wink: ).

Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić nowy komputer PC, dlatego mam do Was następujące pytanie:

Jakie sklepy komputerowe polecacie? Które są godne zaufania, oferują dobry sprzęt w przystępnych cenach, etc…?

Może znacie jakieś dobre sklepy, w których wybiera się komponenty, z których chce się złożyć komputer, a sklep wysyła odpowiednią, złożoną już konfigurację?

(Aha, tylko proszę, nie Allegro… jakoś nie mogę się przekonać do tego serwisu :roll: )

Z góry dzięki za wszystkie propozycje sklepów i wypowiedzi na temat :slight_smile: .

Pozdrawiam.

viewtopic.php?f=19&t=267420

Na początku tematu masz sklepy :slight_smile: .

www.icomp.pl

Ja kupuję tylko tam, bo mogę odebrać osobiście :lol: chociaż ostatnio karta graficzna, którą kupiłem za 312 zł podrożała o ponad 100zł :x Mam nadzieję, że po “wielkim kryzysie” ceny znów spadną :wink:

Ja sam kupiłem wszystko w znak.pl (masz opcję, w której składasz zestaw po czym zamawiasz, składają za free bardzo ładnie, porządek w obudowie). Nie wiem, jak teraz z cenami, ale kiedyś były niskie i sklep na pewno godny zaufania, solidny. Jak dzwoniłem, gość stawał dosłownie na głowie, żeby mi pomóc.

Źle, że do allegro się przekonać nie możesz, ale w przypadku składania komputera to może i dobra decyzja - wszystko przychodzi w innym terminie, za wszystko dodatkowo opłata za wysyłkę, a wybierzesz pewnie kuriera, bo szybciej i bezpieczniej, a to dodatkowy hajs. Ale duży plus - TANIEJ.

Dokładnie. Kompa lepiej złożyć w sklepie i przysyłają budę złożoną.

Na allegro kupujemy pojedyncze części jak coś wymieniamy (np. kartę grafiki) bo tam jest taniej niż w sklepach internetowych