Jaki dobry sposób

(m@teo) #1

znacie jakiś dobry sposób na przyciągnięcie userów na forum?? :>

(boczi) #2

Zobacz:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

(Monczkin) #3

tak reklama

ciekawa tematyka, coś czego nie ma gdzie indziej - zresztą na siłę nikogo nie ściągniesz :stuck_out_tongue:

jak się ludziom spodoba, to przyjdą

(m@teo) #4

No ale jaka ma być tematyka aby ludzi zainteresowała??

(Lisek) #5

Ja bym dał nieco inną kolejność.

Reklama na samym końcu i tak naprawdę najmniej ważna. Nic nie zraża tak bardzo jak reklama a po wejściu nic ciekawego.

(m@teo) #6

lisek A ty jak zaczynałeś ze swoim??

(Wolin) #7

Zapewne praca, praca i jeszcze raz ciężka praca :wink:

To jest droga do sukcesu.

Ale tak na marginesie to forum powinno być tylko dodatkiem do serwisu

(m@teo) #8

To wiem! Ale jaka tematyka jest najlepsza na forum?

(Lisek) #9

ZERO reklamy, gdy kogokolwiek zapytaliśmy o to czy chce się wymienić banerami, to nas wyśmiewano, że kolejna nikomu niepotrzebna stronka jakiś świrów.

Więc po prostu bawiliśmy się dalej "sami".

Pamiętam jak na początku jaraliśmy się, jak weszło na sajt 10 osób :slight_smile:

Potem okazało się, że napisali o nas w Komputer Świecie i właściwie od tego momentu się zaczęło.

Najgorsze jest to, że większość ludzi którz tworzą jakieś strony wydaje się, że nagle będą na niej tabuny ludzi i wszyscy będą szczęśliwi. Wszystko niestety wygląda dużo bardziej skomplikowanie. Albo jesteś uparty i potrafisz przez rok coś tworzyć z miernym skutkiem (co do ilości ludzi) albo szybko popadniesz w zapomnienie. Druga opcja ma jeszcze gorszy skutek, bo często ludzie którzy liczyli na szybki wzrost oglądalności i się przeliczyli, szybko tworzą nową stronę i tak w kółko. No i potem mamy mnóstwo stron "straszydeł" na których dawno nikt nic nie aktualizował itd... itp...

(boczi) #10

To, co Cię najbardziej interesuje i na czym się znasz!

(m@teo) #11

No ja się interesuje PCtami dlatego nazwa fourm PC ALL ! No ale takich for o kompach jest cała masa! I jak zrobić żeby to moje się wybiło ze wszystkich i było lepsze! :stuck_out_tongue:

(lazikar) #12

Byc upartym i cały czas cięzko na to pracować. Nie mówie tu o ciągłym zmienianiu forum itd. Jedno jest pewne. Forum bez Portalu nie ma szans. :?

(m@teo) #13

No ale przy moim forum portal jest ale go dopracowujemy dopiero! :stuck_out_tongue:

(lazikar) #14

I nie sądzisz chyba ze już teraz forum bedzie popularne. Trzeba na to długo pracować. Przyciągać ludzi ciekawymi artykułami itd.

Nic nie dzieje sie od razu,

Na wszystko trzeba zapracować.

(m@teo) #15

No trzeba i to bardzo długo na to pracować! :stuck_out_tongue: A teraz jeszcze pytanie to samo ale o stronke! Żeby była często odwiedzana itp.?? Czy różne bajery są potzrebne żeby ludzi przyciągać czy wystarczą same informacje zawarte na te stronie?? Czy może jakieś ciekawe skrypty ludzi przyciągają?? jak sądzicie??