Jaki dotykowy telefon wybrać w cenie do 3-stu złotych?

Jak dla ciebie opinia to napisanie ze nie warty uwagi bo słaby android to gratuluje.

Poczytałem dużo o xperii x8 i o galaxy mini i wydaje mi się że jest minimalnie lepsza od mini.

Jest ogromna różnicą pomiędzy używaniem telefonu z Androidem 1.6/2.1 a Androidem 2.2/2.3, telefon sam w sobie zły nie jest ale bardzo okrojony z funkcjonalność przez starą wersje Androida (np. nie ma instalacji aplikacji na SD, czy Tetheringu)

Kupując X8 od razu godzisz się na zabawy z custom romami, bo używanie starszych wersji Andka jest czasami dość uciążliwe, no i jest kolejny minus - coraz mniej aplikacji jest napisanych dla Andka 1.6 czy 2.1.

Natomiast, Mini ma ciągłe aktualizacje ze strony Samsunga (ostatnia 10dni temu 2.3.6) dość sporo łatwo wgrywalnych custom romów (dość sprawnie działający ICS i MIUI) i tu jest wybór - duża funkcjonalność na oficjalnych aktualizacjach, albo jeszcze większa funkcjonalność (np. w grach) na customach.

A gdyby coś bez androida?

Samsung Wave Y ma bada 2.0 i cenę niską a telefon wydaje się być solidny .

Co o nim powiecie wiem ze za 300zł to lepiej już kupić coś z androidem ale mi na nim tak nie zależy .

Jak by ktoś coś o nim więcej wiedział niech mi powie czy wart jest uwagi.

Dodane 08.04.2012 (N) 20:07

Potrzebuje odpowiedzi co lepsze Samsung galaxy mini czy Se xperia x8 ?

Mogą być jeszcze inne propozycje telefonów.