Jaki dysk do tej plyty?

Płyta głowna to ASUS P4PE2-X obsluguje ide pytanie jaki najwiekszy dysk do niej pojdzie?

to jest stara plyta na sdramy ale procka ma obsluge do 3.0 P4 mysle ze 250gb wezmie jak myslicie?

Będzie działać każdy dysk na interfejs ATA.

Sporaqwdź w specyfikacji tej płyty na stronie producenta. Jeśli ma takie ograniczenia to musi byc napisane. Moze jeszcze byc takj ze będize wykrywał dysk ale nie bezie mogła być większa partycja niż iles tam GB.

a ty myslisz ze skad ja wiem ze plyta obsluguje 3.0Ghz procka ? wlasnie ze specyfikacji na stronie producenta zeby tam bylo jaki dysk obsluguje to bym tu nie pisal…

k… pomoże ktoś czy nie… wypowiadacie się i zero konkretów. takie banały to sam już wiem. nie wypowiadajcie się jak nie mieliście styczności z tematem.

Himmak5g jak dajesz rade to sa wpierw sprawdz czy twoje rozwiazanie daje jakis rezultat toz tam nic nie ma na tej stronie chlopie mysl troche

Po co te nerwy. Ograniczenia co do pojemności dotyczą gł chipsetów z serii 440 i starszych, przy i845PE ograniczeń nie powinno być.

Proca kup z szybszą szyną, z tego co widzę 800 jest obsługiwane w trybie oc, ale poczytaj w zakładce z biosami czy któryś nie daje normalnej obsługi szyny 800, dobrze jak by proc miał HT, tyle że proc na fsb 800 pewnie jest na tyle drogi że nie opłaca się go brać.

jeszcze nastepny z procem wyskoczyl toz jasno napisane czarno na bialym pytanie jaki dysk twardy ta plyta pociagnie 250gb wydoli czy mniejszy musze?

procek tam siedzi nie wiem jaki 2 cos pentium to nie moj komputer tylko kumpla i mu modernizujemy zamowilem juz dysk 250gb i tak sie zastanawiam czy podejdzie czy przypal bedzie

Aleś Ty nerwowy, na mój gust to pójdzie, a skoro już zamówiłeś to zaraz sprawdzisz i zapewne rzucając na prawo i lewo kropkami nie omieszkasz się pochwalić, a jak nie pójdzie to po kiego zamawiałeś taki duży? Proste? Bez nerw, jeśli zamówiłeś w sprzedaży wysyłkowej to masz 10 lub 14 dni (nie wiem jakie teraz obowiązują przepisy) na zwrot towaru do sklepu bez podania przyczyny. Oddasz dysk, kasę Ci odeślą, kupisz inny. A co do szyny to kolega Ci dobrze radzi więc słuchaj.

hand mala uwaga kosztow wysylki nie zwracaja chyba co?

ale tutaj akurat jest inna sytuacja z tym dyskiem dysk dziala ale sie zasilacz spalil sprzet nie pociagnal tego :stuck_out_tongue:

potrafisz czytać, czy nie nauczyli?

przecież adam749 wyraźnie napisał:

widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :expressionless: