Jaki film na weekend :)

Jak w temacie - piszcie jakie filmy są fajne i warto by je było w weekend zobaczyć.

Polecam Świadka Koronnego. Może nie jest to film roku, ale naprawde warto obejrzeć. Może jeszcze Pachnidło.

Też jeszcze jeszcze moze byc dobry Ghost Rider i moze jeszcze 300 (nie wiem czy już była premiera ale chyba tak )

Obejżyj sobie wszystkie Final Destination. Jak dla mnie najlepsza jest jedynka :smiley: .

Polecam Czas Apokalipsy. Zapada w pamięci.

Jak lubisz komedie i filmy humorystyczne to polecam Ci Eurotrip. śmiechu co niemiara a i się troszkę geografii Europy poduczysz :slight_smile: ale niech Cię to nie odstraszy bo film warty zakupu/wypożyczenia :slight_smile:

Blood Diamond

Co ty to opowiadasz ? Powinni zabronić puszczania tego filmu, przecież to jawne naśmiewanie się z państw europejskich. Holandia przedstawiona jako kraj narkomanów, Włochy zboczeńców, Niemcy złodziei a wschodnia Europa (Czechy) to zupełnie zacofane, rozpijaczone miejsce które należy szerokim łukiem omijać. Może my wiemy że tak nie jest, ale naprawdę wielu amerykanom wydaje się że to co widzą na ekranie to tak właśnie jest. Dla przykładu podam “Matrix”, kilkadziesiąt osób skoczyło po premierze filmu z okna bo myśleli że żyją w matrixie i mogą latać jak filmowy Neo.

Film na weekend to “Ryś”.

Ryś to dobry pomysł, ale ten Eurotrip mnie zaciekawił, zwłaszcza po wypowiedzi fiero…

Ja Cię nie rozumiem…

Przecież z czegoś muszą się nabijać.

Ja też polecam Eurotrip i… dziewczyna z sąsiedztwa :stuck_out_tongue:

ja tez polecam eurotripa a co ty chcesz ze się wyśmiewają z europy?? przecież to komedia w końcu no nie ?? Przynajmniej nie bylo słowa o naszej Ojczyźnie :slight_smile:

Ale z USA się nie wyśmiewali :slight_smile:

A propos - jeśli by było o Polsce to by była wzmianka o złodziejach właśnie :smiley:

jesli nie oglądałeś to na TVN jest Zielona Mila w sobotę o 21.45 super polecam! ja obejże juz 3 raz

Komedia RRRrrr… super mozna sie posmiac :D:D. Fajne jest Anakonda:) ( to juz nie komedia :smiley: )

Byłem na tym w kinie. Nudne trochę jak na komedie, ale najlepsze było dla mnie:

  • Zaraz będzie ciemnooooo/późnooooo (nie pamiętam)

  • Zamknij się !!

Ten ziomek co krzyczał to “Zaraz będzie…” to był wyrąbisty :smiley:

O dwóch takich co poszli na miasto, inaczej “Harold&Kumar”

młode wilki moim zdaniem fajny film sam niedawno oglądałem :mrgreen:

Dobre, dobre :slight_smile:

RRRrrrr też polecam (nie powiedziałbym, że jest nudny - po prostu ma swój klimat :slight_smile: ), również Zieloną Milę.

Dla “twardszych”: Teksańska Masakra […] : Początek

Dla fanów Ali G. (aka Sasha Baron Cohen): Borat […]

no ciemno :smiley: albo ci co pułapke robili :D:D

oglądałem pierwszą część Masakry. Super! Teraz muszę oglądnąć też tą drugą !!