Jaki firewall do AOL avs


(Xszczepaniakx) #1

Witam.

Poszukuje dobrego firewalla który byłby dobry wraz z AOL-em i go uzupełniał broniąc mnie przed włamami via www itp. dobrze by było gdyby jeszcze był prosty w obsłudze bo nie chce mi sie za bardzo bawić w konfiguracje


(xomo_pl) #2

kerio personal firewall


(SeBoLaS) #3

trudny jest w konfiguracji,ale jak jest dobrze ustawiony to jest nie do przejścia też go polecam.A jak nie chcesz się bawić w konfigurację to zainstaluj sobie Comodo nic nie trzeba konfigurować przy instalacji sam się nastawi tak jak trzeba,ale osobiście polecam Kerio :wink:


(Lost World) #4

Pierwsze słyszę.

Również polecam , a tak btw

Szukaj!

Co nie miara takich tematów było.


(Dashmen515) #5

nawet poradnik był, bodajże link był podawany w poście: autora Czarny1990, a w szukanym tekście wpisz firewall. Powinno znaleźć.


(Bobofrut135) #6

iRUKA pyta się troche o co innego niż Czarny1990 któremu chodziło ogólnie o zaporę.Niektóre zapory nie lubią się z niektórymi antyvirusami.Kerio dobrze spółpracuje z kasperskim a więc pewnie i z AOL.Myślę że Kerio jest łatwiejszy w konfiguracji od comodo i jest po polsku.


(Krzychuu) #7

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=


(SeBoLaS) #8

no trudny jest jak źle poustawiasz reguły to i tak nic ci nie da taki firewall a żeby go skonfigurować to musisz wiedzieć które możesz dopuścić a które blokować.A to nie znaczy że jest zły,wręcz przeciwne jest bardzo dobry :wink:


(Xszczepaniakx) #9

a co myślicie o zone alarm firewall bo wczoraj zacząłem go testowac