Jaki firewall do kaspersky'ego IS6.0 bez anti-hacker?

witam

ostatnio zapora kaspersky’ego zaczęła mnie zastanawiać, gdyż nie jestem pewien co do jej skuteczności.

postanowiłem wiec ponownie zainstalować kis6.0 tyle ze odznaczyc anti-hacker i na jego miejsce wrzucić…,()

i tu jest problem.

chodzi głównie o to żeby kaspersky nie gryzł sie z firewallem.

Po przeczytaniu opini na vortalu wnioskuje ze zone alarm firewall jest lepszy od outposta a to dlatego że outpost ma dziury.

Tylko czy ZE nie bedzie wchodził w konflikty z kasprem??

a moze radzicie zostać przy anti-hacker’ze, bo do windows firewall juz nigdy nie wróce! !!

Proszę o pomoc w wyborze

Z góry dziękuje

POZDRAWIAM.

U mnie Kasper z ZA pro chodzi ślicznie, żadnych konfliktów itp…

p.s. ze zwykłym ZA też było OK

tylko jedna osoba ma coś do powiedzenia w tej sprawie??

ja używam kaspersky6.0+Kerio Personal Firewall i jak dla mnie jest wszystko ok :slight_smile:

polecam ten zestaw

u każdego każdy firewall chodzi dobrze z KAV. Ja mam ZA Free i zgranie jest dobre

ale to kerio działa działa razem z anty hacker??

Jeżeli go deaktywowałeś to możesz zainstalować inny firewall. Odkąd pracowałem na Win, to miałem pakiet KIS właśnie z AntiHacker, i byłem ze niego bardzo zadowolony, i nie wiem co ci w nim nie przeszkadza. Dla zwykłego użytkownika, każdy firewall jest dobry i nie warto się znacząco przejmować wynikami testów, chyba ze są jakieś drastyczne dziury i barki. Ale jeżeli już tak bardzo chcesz zmienić to polecam Kerio. A na drugi raz polecam korzystać z opcji Szukaj

Po prostu poczytałem troche opini na vortalu a po drugie to zauważyłem że np ostatnio wyświetlił mi że zanlokowanych ataków 2 a w zakładce zablokowane komputery było pusto.

i co wy na to??

Ale ostatnio zamknąłem porty z ktorych korzysta skype i jest lepiej troche bo w tescie dostał 6.