Jaki Gf 8800 do 700-800zł

Gainward GeForce 9800GTX 849zł Myślę że powinna być dobra, ale poczekaj na wypowiedzi jeszcze kilku osób.

Ale teraz się nie opłaca kupować karty, jak ATI wyda swoje nowe czerwone potwory, to pewnie za tą cenę będzie można kupić 9800GX2, a o premierze można powiedzieć praktycznie, że jest na dniach…

Na dniach tzn? Wyrobią się z tym potworem do 20 maja? :smiley:

No nie wiem, ale premiera ma być w tym miesiącu. Radzę ci - wstrzymaj się, bo potem będziesz klął, że tydzień po kupnie grafiki wyszła nowa i 2 razy szybsza…

i 3x droższa :wink:

Wg “korzystnej polityki cenowej” AMD nie będą takie drogie, wszak muszą być konkurencyjne cenowo do najlepiej sprzedających się kart na rynku. 1000 zeta za jednordzeniowca to moim zdaniem max. Poza tym po wyjściu tych kart zaoszczędzisz - w końcu ceny polecą mooooooocno :slight_smile:

Na początku napewno mogą chcieć 1400 za 4870 szczególnie jeśli będzie tak dobre jak się słyszy, (odpowiednia cena dla następcy 3870x2), oc nie zmienia faktu że potem wszystko będzie zależeć od nvidii, jeśli nie odpowiedzą przyzwoicie to amd nie będzie bez sensu obniżać cen zabardzo, 1000zł to będzie minimum jeśli wszystkie doniesienia okażą się prawdą.

To kiedy najlepiej kupić kartę? Jestem zainteresowany między Galaxy 8800GT CM HP a Gainward 8800GTS, kiedy najlepiej? ;]

Galaxy GeForce 8800GT 512MB, CoolerMaster + Accelero S1 rev.2 (610zł) i kręcić, kręcić i jeszcze raz kręcić :wink:

A cóż robi ten Accelero S1 rev.2, dobre to? :o Btw sama karta kosztuje 600zł + to 70 :stuck_out_tongue: A Gainward 8800GTS 650zł, nie wiem co lepsze… niby GTS… a w ogóle czym się różni 8800GT od 8800GTS? tzn szybkością, ale dokładnie?

Accelero S1 rev.2

chłodzenie 150 razy lepsze od tego standardowego i można śmiało zabawić się w ostry O/C

zapomniałem dodać, do tego Accelero S1 rev.2 dodać wiatrak 120mm Acutake i jest bajka :slight_smile:

GTS ma wyższe taktowania… nic więcej…

Czyli co, twierdzisz żeby usunąć to chłodzenie CoolerMaster Heatpipe i założyć to?

Tak twierdzę… plus ten wiatrak o którym wspomniałem, dużo zaoszczędzisz i zyskasz na tym chłodzeniu :slight_smile:

HeatPipe jest droższy lepiej brać zwykłą Coler Master.

Czyli proponujesz wziąć takie coś - http://www.allegro.pl/item360133897_gal … 0_box.html i zdjąć suszarkowe chłodzenie, a założyć Accelero S1 rev.2 + Acutake 120x120?

Wersja od Gigabyte ma dobre chłodzenie (typ. B) spokojnie wystarcza… oprogramowanie na płycie pozwala na podniesienie napięcia na GPU nawet do 1,2V (standard 1,1V) zero Biosmodów i innych pamięci są Hynixa więc dają radę jak dla mnie to najlepsza wersja

Tak, o tą właśnie grafe mi chodzi. Suszarkę głośną ściągasz i montujesz ciszę plus wiatrak, którego prawie nie słychać a uwierz po O/C nawet temperatura nie jest większa niż 45 - 50. Tylko obudowę też trzeba mieć w miarę dużą żeby wszystko się zmieściło : )

No Sharkoon Rebel 9 i TR Ultra 120 eXtreme już jest… ale karty graf to one są tak jakoś tym chłodzeniem do dołu więc może się zmieści? :slight_smile:

Galaxy jak się nie mylę, ma pamięci Samsunga to jeszcze lepiej… Ale Hynix też jest w porządku… tylko jak chcesz się bawić w O/C to polecam ten co Ci polecałem.

P.S. zmieści się :wink:

Ok to Galaxy 8800GT CoolerMaster suszarka + Accelero S1 rev.2 + Acutake 120x120, thx ^^

Btw o co chodzi jak ludzie piszą na aukcjach, że karta zawiera zworkę zmiany napięcia?

Zmiana napięcia po przez zmianę miejscami zworki daje lepsze możliwości w O/C. : )