Jaki internet do laptopa na mieście i w domu?

Witam i prosze o rady.

Jakiś miesiąc temu kupiłem nowy komputer (zresztą na tym forum pytałem się o rady w sprawie doboru pod zespołów) i teraz chciałbym kupić laptopa. narazie nie chciałbym pytać, jaki najlepszy laptop za taką i ową cene. chciałbym spytać, czy jest jakiś internet do laptopa, żeby mieć w nim internet, np. jak będę gdzieś na mieście i będę chciał skorzystać z internetu. jak czytałem różne opinie ne temat orange free, iplus i blue connet, to ręcę opadały, jak ludzie pisały praktycznie same negatywne rzeczy o tych internetach. jest może jakiś inny, żeby móc wsobonie siedzieć na mieśćie na necie? nie do ściągania itd. tylko żeby siedzieć na necie.

jeśli z tym nie wypaliło by, to na komputerze mam neostrade tp 1Mb/s i jaki najlepszy był by router, żeby mieć internet w laptopie? i żeby było bez przewodowo w laptopie w domu.

mam nadzieje, że napisałem wszystko w miarę jasno.

z góry dzięki za pomoc.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla ciebie byłby internet od dostawców komórkowych - może nie jest najtanszy ani najszybszy ale za to ta mobilność - chyba po to się kupuje laptopa . Czyż nie?

zaklik - jaki dokładnie masz na myśli internet?

może ktoś jeszcze pomoże?

Osobiście nie korzystam z takiego internetu więc powinieneś wybrać raczej po najlepszych cenach . Słyszałem , że blueconnect jest najlepszy ale nie potwierdzam tego ani nie zaprzeczam .

a ktoś może potwiedzić, jaki jest najlepszy?