Jaki internet jest lepszy?

Jak w temacie czy Neostrada 512 jest lepsza od mojej radiowki oto screen mojego neta chodzi mi przedewszystkim o transfer i o stalosc polaczenia i czy neo bedzie lepsze do gier online

http://img92.imageshack.us/my.php?image=beztytu322usl6.jpg

Co kabel to nie powietrze.

Neostrada jest zdecydowanie lepsza od radiówki.

Twoje łącze jest dobre (jeśli pojkazywana jest faktyczna prdkośc łącza a takim testom nie można wierzuyc w 100%). Masz jakieś ograniczenia u swojego providera?

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 11:57

Ale neo ma prędkośc 512 a to jest ponad 600…

a jaki transfer ma neo ja na radiowce mam srednio 100 KB/s aprzedewszystkim chodzi mi o gry online

Na 512 kb/s maksymalna prędkość downloadu (i zazwyczaj stała) wynosi 64kB/s

ograniczenia pewnie sa tylko mi nic na ten temat nie wiadomo tylko wiadomo ta predkosc nie jest stala czasami, czesto jest tak ze bywa duuzo slabsza

No właśnie takie są radiówki.

Drobne podmuchy powietrza, burza, więcej użytkowników i od razu spada transfer.

W przypadku kabli (neostrada) nie jest to uzależnione od warunków atmosferycznych czy liczby ludzi podłączonych.

Owszem zdarza się że nie wyciągniesz z niektórych serwerów 64 kB/s ale to tylko dlatego iż po prostu jest kiepski serwer ==> w żadnym wypadku nie jest to wina neo.

a ile płacisz za radiówkę?

teraz place 40

a stronki szybko sie otwieraja na neo 521 ? bo ten transfet 64 to wydaje mi sie troche malo jak na neo

to nie ejst wcale tak mało

Dudus do otwierania stronek w html wystaczy Ci tak na oko net 128 kb/s (16 kB/s) i stronki bardzo ładnie się otwierają.

neo 512 spokojnie Ci wystarczy do gier, stron (html, flash i innych które potrzebują raczej szybszego łącza).

A i jakieś większe pliki też od czasu do czasu ściągniesz (należy pamiętać o limicie: 15GB ==> po przekroczeniu trasfer powinien spaść do 32 kb/s (4kB/s).

Jednak na przeglądaniu stron i grze tego limitu tak łatwo nie jest przekroczyć (zostaje ok. 11 GB na pobieranie innych danych z sieci)