Jaki internet na 3-4 tygodnie w Stolicy

Cześć,

mam prośbę o małą poradę, może ktoś się orientuje, jak to można zorganizować, ponieważ potrzebuje na okres ok. miesiąca dostęp do internetu w Warszawie, w mieszkaniu jest linia TP lub dostęp do Aster. Tylko zastanawiam się, jak to zrobić, aby nie płacić dużych kosztów “inwestycji” na miesiąc, a przy tym nie władować się w umowę na dłuższy okres czasu.

Nasuwa się rozwiązanie Play Online na kartę. Zapoznaj się z ich ofertą i sprawdź czy będzie ci pasować.

witam, uzywam osobicie playa na karte i jedynym mankamentem jest transfer jednak prawdopodobnie przejde na abonament za 49 zl 13 gb trasnferu i od 24 do 9 rano nie limitowany (oferta dla osobow z wlasnymi modemami) na okres 12 miesiecy

219 zł mnie nie urządza raczej, problem jest z modemem bo trzeba go kupić.

A nie wiecie może, czy nie ma czegoś takiego jak okres próbny np w TP, bo chyba kiedyś coś takiego było, że w ciągu 2 tygodni można było zrezygnować bez żadnych konsekwencji ?

Jako modemu możesz użyć komórki, która ma możliwość łączenia się przez UMTS. Możesz poszukać modemów używanych.

O dzięki, o tym nie pomyślałem. Czyli jak mam już telefon w Orange na kartę to najlepszym wyjściem będzie przejście na Orange Free na kartę?

tutaj link: https://www.orange.pl/portal/ecare/rate … anId=TAR20 i według tabelki przy doładowaniu za 50 zł dostaję 2,27 Gb transferu. Opłaca mi się taka transakcja ? Bo zauważyłem, że stawki za rozmowę i sms są praktycznie takie same jak w moim PoPie.

A to już chyba Ty sam musisz sobie policzyć czy Ci się to opłaca.