Jaki internet polecancie?

Witam

Mam internet 124KB/sek. ale tylko do 30 marca :confused: i chce założyć sobie “nowy” ale nie jestem zorientowany w ogule co jest dobre, a co złe (neostrada itp…) Miesięcznie moge płacić max 50-60zł.

Więc jaka opcja byłaby najlepsza??

Polecam: Dialog

Hmmm…polecania jako takie mija się z celem. Pytanie jakie dokladnie masz możliwości podłączenia? Co z tego, że ktoś Ci poleci Dialog jak ta sieć może w ogóle nie działać na Twoim terenie. Musiałbyś zatem odpowiedzieć na kilka pytań:

  1. Ile chcesz wydać?

  2. Do czego używasz łącza?

  3. Czy korzystasz w domu czy też chciałbyś może w terenie?

  4. Co masz dostępnego w Twojej okolicy?

1-50-60zł mies.

2-Duzo ściągam i lubie pograć sobie w niektóre gierki po necie (ale żadko)

3-W bloku w zwykłym domowym kompie ;]

4-Jest jakaś sieć która zakłada jakiś “talerz” za okno i się płaci 40zł mies. i transfer 40KB/sek.

jesli duzo sciagasz z netu to polecam LAN sam mam i nie narzekam :slight_smile:

w NEO sa ograniczenia miesieczne, slaby transfer wiec odradzam…

Sieć bezprzewodowa? No to wątpię byś taką prędkość uzyskiwał cały czas, tym bardziej, że nie słyszałem by przy takiej cenie ktoś oferował gwarancję transferu

Dodatkowo sieć bezprzewodowa często działa bardzo kapryśnie

To jakis mit z tymi bezprzewodowymi. Wszystko zalezy od wykonania. Ja mam swoja prywatna siec WLAN (2 userow) i wyciskam nawet 600kb/s, stadard b. Czyli daje to ok 50% transferu jaki ten standard zapewnia.

Chociaz osobiscie tez bym odradzil net przez bezprzewodowa a to z tego wzgledu tylko ze wszyscy tego typu operatorzy odwalaja instalacje na odpieprz i potem dziala to jak dziala :\

Jesli zalezy ci na jakosci uslugi to polecam Neo albo Net24. Zawsze masz deklarowany transfer, swietne pingi, i net przez 99,99% czasu.

Jeśli masz możliwość bierz chello albo netie.

Jeśli nie to dobrym wyjściem będzie również chello (najlepiej 512)

2 userow… i twoim zdaniem to jest “internet radiowy”…

koledze tu chodzi o podlaczenie do internetu… a nie do kolegi…

twoja “sieć” to siec typu “computer to computer” czyli LAN tylko ze bez kabla :stuck_out_tongue:

a internet bezprzewodowy to zazwyczaj AP - Acces Point do ktorego jest podpieta masa komputerow… i nie mow komus ze takie cos wydrze połowe z 11Mbps jakie takie połączenie oferuje :stuck_out_tongue: - bo TO dopiero jest MIT

Modem :slight_smile:

:hahaha:

Przeglądnij ofertę Chello, mają duży transfer w stosunkowo małej cenie (w porównaniu z neo) :slight_smile:

No tak tylko że Chello nie jest jeszcze ogólno dostępne , a szkoda :stuck_out_tongue:

Ja mam neto 258 czy tam 256 i nie narzekam , owszem ściąganie jest nie zbyt fajne , ale do pogrania sobie w necie np: medla czy BF2 wystarczy w zupełności , strone też chodzą lajtowo więc ogólnie rzecz biorąc nie narzekam.

Nie przesadzaj z tą gwarancją, ja oferuję gwarantowane 400 a max 4000kbps za 60zł :lol:

DSL 15mbps :slight_smile: niebawem sam z kumplami bede miał takie łącze :slight_smile:

15360 Kbps- DL

800 Kbps- UL

telekomunikacja tak sobie sprawe olala… tak asymetrycznego lacza chyba jeszcze nie bylo… taki upload przy takim downloadzie… śmiech :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak tam u ciebie ale nie wszyscy,u mnie spoko przyjechali zrobili i pojechali,i necik śmiga,ostatnio to transfer poniżej 20 Kb/s nie spada więc jednak nie wszystkie sieci bezprzewodowe są takie złe jak ludzie mówią.

Ale zdecydowana większośc jest 8)