Jaki Internet w Warszawie?

Witam,

jaki net proponujecie w Wawie? Prócz tych działających na liniach telefonicznych.

Pozdro

Najlepiej bierz w kablówce o ile masz tam jakąś z możliwością podpięcia. Ja osobiście mam w upc internet turbo 4mb/s za 89zł i mogę tylko polecić ;]

w upc niestety nie moge - nie mają tam swojej lini ;( Aster jest ale tam drogo

Czy ja wiem czy drożej w zasadzie to wychodzi podobnie jak patrze na ceny:

internet do 6mb/s czyli w dzień 3mb/s ;] kosztuje przy umowie na 24miesiące :

pierwsze 2 miesiące: 1zl

miesiące 3-12: 84zł

miesiące 13-24: 89zł

średnio wychodzi 79,58zł

a biorąc z telewizją jeszcze taniej.

http://www.aster.pl/node/1102

tia tylko mnie interesuje net tak do 40-50zł :stuck_out_tongue: zapomniałem dodać:P w UPC miałem za 39 zł i było spoko - umowa na 9 miesięcy . też nie bardzo chce na 2 lata umowę, bo nie wiem czy bede tyle użytkowal, a nie chce potem rok placic za nic…więc tak szukam…

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dobra radiówka bez zobowiązań co do trwania umowowy.

a jak to działa? może jakieś firmy polecisz…

tzn czy radiówka nie wymaga łącza telefonicznego?

Nie wymaga nic w tym stylu, ale potrzebna bedzię antena odbiorcza i karta siaciowa których koszt z montażem przez usługodawcę wyniesie w granicach 200- 250zł.

Polecić Ci nie polecę, bo nie mieszkam w Warszawie, ale za cenę 40- 50zł powinieneś mieć neta od 1,5mb do średnio 2mb i więcej. Poszukaj w ogłoszeniach lub w google pod hasłami “Internet radiowy Warszawa” lub coś w tym stylu i zapoznaj się z ofertą, jeśli Ci odpowiada to zadzwoń do nich i umów się z nimi, aby sprawdzili czy w twoim miejscu zamieszkania bedzie to chodziło. A działa to na zasadzie bezprzewodowej, jeśli masz antenę odbiorczą i kartę sieciową to odbiera ona pakiety wysyłane przez antenę nadawczą(i na odwrót) dzięki czemu masz połaczenie na świat.

Jeszcze jedna rzecz którą Ci moge doradzić przy wyborze radiówki to pytaj się, czy będziesz miał odplokowane porty (przeważnie 2 TCP i UDP) dzięki którym mozliwe jest kożystanie z eMule, Torrenta itp., oraz w razie awari kto ponosi opłatę z naprawę( w moim przypadku jak coś mi siądzie to ja niepłace ani grosza za naprawę).

Ps. Tu masz między innymi dostępne sieci radiowe w Warszawie:

http://www.internet-radiowy.pl/Warszawa … ernet.html

Z osób które znam i mają radiówki, to większość narzeka

Częste lagi w grach i niestabilna prędkość

Lepiej już wziąść 1/2Mbit ~60-80zł

chello/netia/aster