Jaki internet wybrać?Doradzicie

jaki waszym zdaniem jest najlepszy i najtaniszy internet??łacze 512 lub 1mb zależy od ceny :smiley: Cena nie może być wyrzsza niż 40-50zł tak w środku :slight_smile: Teraz mam radiówke 450-512 srednio leci 50-60kb/s Jaki internet za 40-50zł udało by mi sie założyć :slight_smile: Myśle nad Multimo 1mb na 2 lata za 45zł tylko nie wiem czy ten dostawca jest dobry i prosze o wasze opinie :mrgreen:

hmmm.Ja mam radiówke.Nie narzekam.mam 160kb/s i płace 30zl na miesiąc.Gorzej jak są wichury to mi “zwiewa” sygnał eheh ale tak to git

chyba czarodziejską kulę zostawiłem w pracy, więc nie wiemy wśród jakich dostawców możesz wybierać - po co np. polecać firmę która nie wiadomo czy świadczy usługi w twoim mieście, może jest tam inna lepsza i tańsza oferta od lokalnego operatora o którym nikt nie ma pojęcia, itp…

może po prostu podaj linki, ewentualnie nazwy firm i oferty które masz do wyboru, bo nie rozumię czy masz tylko dwie oferty (radiówka i Multimo) czy jest ich więcej.

myśle nad multimo z neti i neo bo Multimo wychodzi najtaniej :smiley:

http://www.multimo.pl/promocje.html

tu masz link do cennika :smiley:

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 17:52

a dodam jeszcze że w mojej miejscowości da sie odpalić neo i netie i multimo bo sprawdzałem :mrgreen:

Ja proponuje jeśli jest możliwość zakładać internet na łączach NETII naprawdę robią one pozytywne wrażenie obojętnie w jakim transferem są solidne bez zastojów i dziwnych rozłączeń jak w neo.

Co do prędkości to już indywidualna sprawa wiadomo im szybciej tym drożej :slight_smile:

a ja powiem ze co do netii to sie zastanów dobrze bo niby mozna u nich i umowy podpisuja ale póxniej neta i tak nie ma

przeczytaj to:http://www.portel.pl/forum/read.php?1,394254

Hej

Ja polecam ResetNet, nie wiem czy w twoim miescie jest.

Wiedz jak ja zakładałem sobie neta 128 za 30 zł, miesięcznie, po miesiącu dali mi jakimś cudem 1mb, tylko nie wiem dlaczego jak od pół roku nie płace rachunków za neta :mrgreen:

Wiedz “polecam”, firma ma tam taki burdel :mrgreen: :mrgreen: , a jeśli chodzi o jakieś przerwy techniczne to może miałem 2 razy, Godna polecenia firma internetowa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: