Jaki internet wybrac?

Witam!

Mieszkam w małej miejscowości, niedługo kończy mi się umowa z Neostradą TP i nie zamierzam jej przedłużać. Tu rodzi się moje pytanie: co wybrać?

Orange Free chodziłby dobrze, tylko jest limit, Orange Freedom - z tego co wiem jest na łączach TP, a mi zależy żeby skasować telefon domowy, z internetem radiowym może być problem, ze względu na zasięg(mimo, że nadajnik jest 500m od mojego domu).Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

no jak mieszkasz w małej miejscowości to chyba głównie właśnie na liniach TP możesz mieś internet

pozostaje jeszcze internet mobilny, zobacz na mapach zasięgu jaki jest u ciebie u poszczególnych operatorów.

Daruj sobie internet mobilny, on dobrze to może i czasem działa, ale tylko w wielkich miastach i to też nie jest pewne. Skoro kończy Ci się umowa to możesz przecież zrezygnować z telefonu - oczywiście jeżeli kończy Ci się umowa na telefon, a nie tylko na neostrade - u mnie np. kończą się w różnym czasie. Możesz zmienić również operatora, to że łącza są TP nie oznacza, że tylko TP z nich korzysta… a telefon domowy nie jest wymagany, żeby mieć możliwość korzystania z technologii ADSL.

a czy do orange freedom telefon jest wymagany?

telefon fakt niejest wymagany ale linia tak a to za jej utrzymanie płaci się te 40zł a nie za telefon i tu jest pies pogrzebany

trzeba mieć łącze by freedoma założyć, generalnie każdy stacjonarny net działa na jakimś kablu. Pozytywem jest to że freedom działa na socjalnym abo, warto to przemyśleć zwłaszcza jak ma się tel w ich sieci bo z tego co wiem to dają też kasę na konto.

Nie ma teraz czegoś takiego w ofercie tepsy jak abonament socjalny. Jest plan przyjazny, ale to tylko dla osób korzystających z pomocy społecznej.

w ofercie może nie ma, ale bardzo dużo ludzi jeszcze go ma ustawionego, a do momentu kiedy go nie zmienią to beda mogli z niego korzystac, dla nich freedom jest fajną opcją. Po za tym w tepsie jest sporo innych abo, mozna wziąć coś droższego i korzystać.

a powiedz mi na co można wykorzystać te dodatki wykorzystać na rozmowy normalnie??

ORANGE FREEDOM :slight_smile: :slight_smile: też korzystam

możesz wykorzystać na połączenia do orange i na stacjonarne, smsy/mmsy po sieci i na internet.

A jak wygląda strefa od Twojego dachu do anteny radiówki?

a po co Ci radiówka?? z tego wszystkiego to Freddom bedzie dobre - a freedom to jest to na łączu TP więc jest dość opłacalne

Do radiówki nie potrzeba łącza telefonicznego (za które trzeba płacić - bez znaczenia czy w formie opłaty za utrzymanie linii, czy abonamentu telefonicznego).