Jaki internet z sieci GSM?

(Clubbasse207) #1

Witam

chciałem kupić kartę prepaid do internetu GSM i chciałbym o opinie z której sieci wybrać ?

koszta są podobne jak nie takie same interesuje mnie bardziej zasięg i stabilność połączenia

jako modem wykorzystam swój telefon nokia 6230i która ma modem GPRS telefon bez simlocka więc w gre wchodzi każdy operator .

(Jakub Poniatowski) #2

Ja polecam Orange Free , czy jakoś tak...

Mam tel. w Orange, wszędzie dobry sygnał , nawet u mojego ojca na wsi mam 3 kreski(orange) , plus(jedna-licha krecha) :slight_smile:

(Djkilof) #3

To że masz dobry sygnał Orange to nie znaczy, że internet z tej firmy nadaje się do użytkowania. Miałem od nich internet przez dwa lata i od razu zrezygnowałem gdy tylko skończyła sie umowa. U nich EDGE działa jak prędkość GPRS podzielona przez dwa :confused: Teraz zmieniłem na iPlusa i śmiga jak trzeba także od siebie polecam firmę Plus GSM bo inwestowanie w Orange to tylko strata pieniędzy.

(Dzidzia126) #4

Chyba najlepiej wziąć Orange free na kartę (o jakimś niskim nominale) i sprawdzić jak będzie działać, jak z prędkosciami zasięgiem i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzje