Jaki internet?

Jaki teraz najbardziej się opłaca wziąć internet? Neo, chello czy coś innego? Najlepiej tani a przy tym dość szybki… Istnieje taki? :slight_smile:

napewno nie neo mam 512 i co dziennie sa jakies problemy chello lepsze :wink:

Mike_PL

Netia chyba najlepsza.

na linie tepsy możesz założyć netie jest tańsza i bez limitów i do tego mozna zmienic abonament na najniższy:)

Netia :mrgreen:

Skoro mówimy o Chello to widzę, że mieszkasz w dużym mieście, więc wybór masz naprawdę duży:

od ofert lokalnej kablówki przez różnych operatorów telefonicznych po specjalizowanych operatorów internetowych.

Proponuję spacer po mieście w celu uzyskania jak największej ilości informacji o wszystkich usługodawcach, którzy są dostępni w Twoim mieście!

Mam ten sam problem, nie wiem co tu wybrać. Do tej pory korzystałem z radiówki ale licho chodzi … niby mam 512 ale jak wszyscy sa na necie to chodzi tak jakby było 256 a jak nikogo nie ma około 24 to smiga 1 MB Ostatnio netia ma promocje 1mb od 19zł ( przy umowie na 2 lata oczywiscie 19 płacimy tylko przez pierwsze 3 miesiące a reszta po 6 dych ) co sądzicie o netii ? czy warto ?

warto

jeśli chodzi o neta z kablówki to mam mieszane uczucia.

Ja mam neta z Multimedia Polska i regularnie 3 razy w miesiącu mam kilkunastogodzinne awarie a płacę 45 zł. za 256 kb stąd odradzam.

Zadnych Neozdrad i Netii !!

Mam Chello 5MB i dla mnie bez porównania.

Polecam!

Popieram Chello też. Precz z monopolistą:)

Dialog 6 Mb za 99 zł + 15 darmowych impulsów telefonicznych

Teraz jest chyba promocja w Chello

5Mbit / 32kB 99zł

Tylko szkoda że ma ograniczenia i taki UPLOAD… :o

Polecam DIALOG oraz Chello

Limit w chello?

Sorry zaszła pomyłka :stuck_out_tongue:

Ale słaby UPLOAD