Jaki jest koszt naprawy karty graficznej?

Witam …

Mam kartę graficzną Ge Force 7600 Gt.

Najprawdopodobniej jest ona uszkodzona ponieważ gdy gram w gry które dają większy nacisk na kartę graficzną po pewnym czasie komp po prostu na jakiś moment się zawiesza… :frowning:

czytałem na innych forach że to jest właśnie wina grafiki :?

A więc sprawdziłem u kolegi i problem ten sam również się zaciął komp. :expressionless: :frowning:

* Zacięcia występują różnie czasem po chwili włączania gry a czasem po 1 lub 2 a nawet 3 godzinach :o …

I otóż moje pytanie zwracam się do osób które się na tym znają :stuck_out_tongue: Co mogło wysiąść w karcie ??

I ile by mogła kosztować naprawa ( i czy wo gule się opłaca ) :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc w mojej dziwnej sprawie :wink:

michalski111 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Ponadto przenoszę wątek do stosownego działu.

Może jest po prostu zakurzona. Zrob stability test programem FurMark, daj zrzut

Najpierw sprawdź czy się nie przegrzewa.

GPU albo memorki siadają nikt Ci tego na 100% nie powinie bez loga w 3dmarku.

karta się nie przegrzewa jej temp to max 58 stopni przy dużym stresie

a w 3dmarku robiłem test i nie doszedł do końca ponieważ komp się totalnie zawiesił i nie pozwolił dokończyć testu :frowning:

ok dziś wieczorem dam zrzut ponieważ nie ma mnie w domu… :smiley: :stuck_out_tongue:

tak ok godziny 6 max 7 :wink:

Dodane 07.02.2010 (N) 19:19

szczerze nie znam się na tym programie i zrobiłem i takie coś mi wyskoczyło nie wiem czy coś z tego odczytacie :stuck_out_tongue:

http://yfrog.com/0oscreen2fap

Jeśli nie zrobiłem tego jak trzeba to proszę o wytłumaczenie jeśli jest to możliwe :stuck_out_tongue:

Dodane 07.02.2010 (N) 19:24

?? ?? ?? ??

Dodane 07.02.2010 (N) 19:50

http://yfrog.com/joscreen3rp

o to jak robiłem test i przy okazji sprawdzałem temp. grafy

Dodane 08.02.2010 (Pn) 13:31

heh a więc jest ktoś w stanie mi pomóc ?? :slight_smile: :slight_smile: ![-o<

Dodane 19.02.2010 (Pt) 9:23

I mam jeszcze jedno pytanie czy jest taka możliwość żeby wiatraczek na karcie graficznej robił spięcie ??

jest on przyczepiony bezpośrednio do karty graficznej… ??