Jaki jest najlepszy program do robienia grafiki na strone?

(Bartoszb2) #1

Jaki jest najlepszy program do robienia grafiki nastronke waszym zdaniem? Proszę o uzasadnienia! Prosze pomocy!

(system) #2

Photoshop…

Robisz w nim loga, a nawet całe strony.

Każdy Ci tak powie :mrgreen:

(Cudny) #3

Co to za pytanie ??

Kazdy robi w tym co najlepiej zna !!

Nie znasz zadnego naucz sie chociaz jednego ;]

Ja uzywam AdobePhotoShop ale jak nie jestes wymagajacy to moze byc i paint.

pozdro

(Bartoszb2) #4

Wiesz co Paint jest za banalny chciałem znać opinię innych osób.

(Airborn) #5

i to jest chyba prawda, a ze ja nic nieznam to zabralem sie za poznawanie Photoshopa bo jest najlepszy, ew jak niechcesz wydawac kasy to lepiej GIMP

(Meteo17) #6

Ja równiez polecam Gimpa bardzo fajny przyjazny program, a co do photoshopa uzywam ale dopiero jestem na etapie poznawania, ale co do niego świetny program graficzny.

Ps.na wortalu jest kurs jak robić strony w nim.

(Ickmetan) #7

photoshop —> więcej tutków

gimp —> też fajny :slight_smile:

(Kevin 13) #8

ja polecam i zachwalam oczywiście photoshopa i flasha(ale to do animacji) :slight_smile:

(maly mis) #9

photoshop tez zrobisz proste aminki np banery

(Bartoszb2) #10

Gimp :frowning: jest fajny ale nie przepadam za nim. Teraz prubuje po trochu każdego i wybiore sobie najlepszy.

(Piotrek Płatek) #11

zdecydowanie Photoshop :slight_smile: Polecam wersję CS, bo jest w tym jeszcze Image Ready do cięcia i optymalizacji grafiki na www

(adam9870) #12

Ja także polecam program Adobe Photoshop. Program jest bardzo funkcjonalny, przy pomocy tego programu możemy stworzyć bardzo dobre grafiki. Programem tym możemy również tworzyć prościutkie animacje (do tworzenia bardziej zaawansowanych animacji polecam Macromedie Flash MX-a). W internecie możemy znaleźć wiele stron z Tutorialami do photoshopoa które ułatwiają tworzenie grafiki dla początkujących grafików. W internecie możemy również znaleźć wiele dodatków do programu np: pędzli, czcionek, tekstur, kształtów itp.

Dodatki te przydają się często przy tworzeniu grafiki, zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych grafików…

(Mk230) #13

Jasc Paint Shop Pro ----> Profesjonalny, bardzo dobry

Gimp 2 ---->Bardzo łatwy i i fajny

2D & 3D Animator ----> Trudny do opanowania ale ponoć bardzo dobry

Banner Maker Pro ----> Dobry do bannerów

Ale to jest tak jak mówi Cudny.

To zależy w czym się najlepiej czujesz.