Jaki jest Saqem my400X?

Mam mały problem chce kupić nowy telefon i wpadł mi w oko właśnie ten model saqema co w temacie z danych o telefonie wynika że za 430 zł ma bardzo wiele funkcji jedynie ma małą ilość pamięci tylko 3 mb ale mi to nie przeszkadza bo głównie będę wgrywał do niego pare obrazków i dzwonków polifonicznych. I tu mam pytanie czy opłaca sie kupić ten telefon i jaką ma polifonie to znaczy ilu tonową najlepiej gdyby wypowiedzieli sie właściciele tego modelu pozdro

Jeżeli dobrze poszukasz to za cenę ok. 500 zł możesz kupić Sony Ericssona K700i, aparat 0.3M i 42 mega pamięci, sam miałem tego fona i byłem z niego bardzo zadowolony

dlaczego tak zachwalacie tego sonyericssona k700i , wszyscy piszą "bierz SE k700i, jak na swoją cenę to nie jest najgorszy, ale aparat słaby, nie można rozszerzyć pamięci…

SE K700i to chyba używany a nie nówka bo w sklepach widze je po 600 zł nówke a ja moge eydać max 430 zł na telefon dlatego prosze o opinie o tym Saqemie i ilu tonową ma polifonie ??

Poszukaj na allegro, powinienneś znaleźć.

barti041 W porównaniu z tym sagemem którego zaproponował Shawn Michaels to nie mamy o czym rozmawiać 42 mega pamięci kontra 3 :mrgreen:

słuchaj już powiedziałem że te 3 mb pamięci co posiada ten saqem mi nie przeszkadza bo wgram tylko 3 tapetki i może 4 dzwonki polifoniczne i tyle chodzi mi o opinie o tym telefonie jaki jest jaką ma polifonie i czy ma MP3 bo na wielu stronach pisze że ma a na innych że nie to jak to jest ??

A SE K700i ma przecież taki sam aparat jak sie nie myle co ten Saqem ??

A Allegro nie ufam już mnie raz oszukano i straciłem tam nie małą sumkę wiec odpada.

I czy ten telefon posiada Bluetoth i Irde czy tylko Irde bo z tym również niewiadomo :?

a no faktycznie :slight_smile:

ja posiadam tego sagema my400x :smiley: od około 4miesięcy,i powiem ze jest super muza jak mp3 gra polifonia,real music,teledyski,aparat itp; :stuck_out_tongue: podpowiem ze czyma ok 5dni bateria a prawie cały czas ktoś do mnie wydzwania ,a ja nagrywam filmy i jestem :o ,ze tyle czyma bateria-polecam go :twisted: naprawde warty ceny i uwagi :wink:

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:11

-ma real music/czyli słyszysz normalna muze jak na kąpie z słowami/

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:13

-nieposiada,

-ma

aha i mam jeszcze jedno pytanie ??

Jak to z tymi jest cenami w Plusie Model my400X kosztuje 430 zł

a w Orange GO kosztuje model lepszy my401X 350 zł ?? więc jak to jest ??

Czy jak w Orange Go kupie telefon to mam już telefon na własność czy musze podpisywać umowe ??

słuchaj ja kupiłem swojego u gościa co prowadzi sprzedaż tel i akcesoria itp.wziął od demnie 390zł za nówke.pochodz po komisach i napewno po tyle chodzą teraz,a wtych salonach to sie nieorjenuje ale pewnie umowe trzeba podpisywac chyba ze to tel na pre-paid karte :o

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:32

-jedynie sie róznią od siebie ze posiada on

cena zależy często od wysokości abonamentu…a co do telefonu to śmiało bierz…

Wiem że zależy wszystko od abonamentu ale ja chce wziąść telefon bez umowy czyli kupuje telefon z kartą i ide do domciu z gwarancją i telefon jest mój

I jeszcze jedno w jakiej sieci wzielibyście tego fona bo wiadomo ten model ma simlocka a w komisach nawet nie wiedzą co to za model :?

i ceny są następujące

PLUS : 429 zł

Era 439 zł

Orange: i tu jest problem bo jest model 401 i kosztuje 350 zł w sieci ORANGE

GO ma ktoś ten telefon z tej sieci i czy GO to jest telefon bez umowy ??

ja mam w heyah i narazie nikt mi nie potrafi ściągnać simlocka :o

a po ile jest fon w heyah ?? i czy wogóle sprzedają telefony ??

idz i kup sobie w tych komisach co sprzedają używane i nówki.napewno coś znajdziesz

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 9:54

-niema sklepu takiego ,jedynie era

Jak byś zobaczył jak moje miasto wygląda i jak komisy są zaopatrzone to byś nie wiedział czy płakać czy śmiać sie :smiley: byłem we wszystkich komisachi nawet nie wiedzą co to za model !!

A czy karta z heyah bedzie działać w telefonie od ery z simlockiem ??

Heyah ma coś, co nazywają wyspami heyah, w wiekszości dużych centr handlowych są stoiska heyah, można tam kupić telefony i różne gadżety, pełna lista na stronie http://www.heyah.pl/

Nie widze tam fonów

Ps sorry że was tak męcze wiecie 430 zł to nie mało i chce kupić cooś rozsądnego i dobrego dlatego sie wypytuje

nie fony, tylko wyspy heyah. Oferty nie ma na stronie!

http://www.heyah.pl/wyspy_heyah

Na samym dole wybierasz miasto i będziesz wiedział czy u ciebie są wyspy heyah, jeśli są to musisz się przejechać i zobaczyć co mają.

Jezu to musze za moim przeproszeniem zap ąż 100 km dziękuje postoje wole już wziąść tego fona na miejscu . Ale dzięki za propozycje