Jaki jest Saqem my400X?

(Shawn Michaels) #1

Mam mały problem chce kupić nowy telefon i wpadł mi w oko właśnie ten model saqema co w temacie z danych o telefonie wynika że za 430 zł ma bardzo wiele funkcji jedynie ma małą ilość pamięci tylko 3 mb ale mi to nie przeszkadza bo głównie będę wgrywał do niego pare obrazków i dzwonków polifonicznych. I tu mam pytanie czy opłaca sie kupić ten telefon i jaką ma polifonie to znaczy ilu tonową najlepiej gdyby wypowiedzieli sie właściciele tego modelu pozdro

(Szymszejdi) #2

Jeżeli dobrze poszukasz to za cenę ok. 500 zł możesz kupić Sony Ericssona K700i, aparat 0.3M i 42 mega pamięci, sam miałem tego fona i byłem z niego bardzo zadowolony

(Barti041) #3

dlaczego tak zachwalacie tego sonyericssona k700i , wszyscy piszą "bierz SE k700i, jak na swoją cenę to nie jest najgorszy, ale aparat słaby, nie można rozszerzyć pamięci...

(Shawn Michaels) #4

SE K700i to chyba używany a nie nówka bo w sklepach widze je po 600 zł nówke a ja moge eydać max 430 zł na telefon dlatego prosze o opinie o tym Saqemie i ilu tonową ma polifonie ??

(Szymszejdi) #5

Poszukaj na allegro, powinienneś znaleźć.

barti041 W porównaniu z tym sagemem którego zaproponował Shawn Michaels to nie mamy o czym rozmawiać 42 mega pamięci kontra 3 :mrgreen:

(Shawn Michaels) #6

słuchaj już powiedziałem że te 3 mb pamięci co posiada ten saqem mi nie przeszkadza bo wgram tylko 3 tapetki i może 4 dzwonki polifoniczne i tyle chodzi mi o opinie o tym telefonie jaki jest jaką ma polifonie i czy ma MP3 bo na wielu stronach pisze że ma a na innych że nie to jak to jest ??

A SE K700i ma przecież taki sam aparat jak sie nie myle co ten Saqem ??

A Allegro nie ufam już mnie raz oszukano i straciłem tam nie małą sumkę wiec odpada.

I czy ten telefon posiada Bluetoth i Irde czy tylko Irde bo z tym również niewiadomo :?

(Barti041) #7

a no faktycznie :slight_smile:

(Alfa1978) #8

ja posiadam tego sagema my400x :smiley: od około 4miesięcy,i powiem ze jest super muza jak mp3 gra polifonia,real music,teledyski,aparat itp; :stuck_out_tongue: podpowiem ze czyma ok 5dni bateria a prawie cały czas ktoś do mnie wydzwania ,a ja nagrywam filmy i jestem :o ,ze tyle czyma bateria-polecam go :twisted: naprawde warty ceny i uwagi :wink:

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:11

-ma real music/czyli słyszysz normalna muze jak na kąpie z słowami/

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:13

-nieposiada,

-ma

(Shawn Michaels) #9

aha i mam jeszcze jedno pytanie ??

Jak to z tymi jest cenami w Plusie Model my400X kosztuje 430 zł

a w Orange GO kosztuje model lepszy my401X 350 zł ?? więc jak to jest ??

Czy jak w Orange Go kupie telefon to mam już telefon na własność czy musze podpisywać umowe ??

(Alfa1978) #10

słuchaj ja kupiłem swojego u gościa co prowadzi sprzedaż tel i akcesoria itp.wziął od demnie 390zł za nówke.pochodz po komisach i napewno po tyle chodzą teraz,a wtych salonach to sie nieorjenuje ale pewnie umowe trzeba podpisywac chyba ze to tel na pre-paid karte :o

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 7:32

-jedynie sie róznią od siebie ze posiada on

(Driver122) #11

cena zależy często od wysokości abonamentu...a co do telefonu to śmiało bierz...

(Shawn Michaels) #12

Wiem że zależy wszystko od abonamentu ale ja chce wziąść telefon bez umowy czyli kupuje telefon z kartą i ide do domciu z gwarancją i telefon jest mój

I jeszcze jedno w jakiej sieci wzielibyście tego fona bo wiadomo ten model ma simlocka a w komisach nawet nie wiedzą co to za model :?

i ceny są następujące

PLUS : 429 zł

Era 439 zł

Orange: i tu jest problem bo jest model 401 i kosztuje 350 zł w sieci ORANGE

GO ma ktoś ten telefon z tej sieci i czy GO to jest telefon bez umowy ??

(Alfa1978) #13

ja mam w heyah i narazie nikt mi nie potrafi ściągnać simlocka :o

(Shawn Michaels) #14

a po ile jest fon w heyah ?? i czy wogóle sprzedają telefony ??

(Alfa1978) #15

idz i kup sobie w tych komisach co sprzedają używane i nówki.napewno coś znajdziesz

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 9:54

-niema sklepu takiego ,jedynie era

(Shawn Michaels) #16

Jak byś zobaczył jak moje miasto wygląda i jak komisy są zaopatrzone to byś nie wiedział czy płakać czy śmiać sie :smiley: byłem we wszystkich komisachi nawet nie wiedzą co to za model !!

A czy karta z heyah bedzie działać w telefonie od ery z simlockiem ??

(Szymszejdi) #17

Heyah ma coś, co nazywają wyspami heyah, w wiekszości dużych centr handlowych są stoiska heyah, można tam kupić telefony i różne gadżety, pełna lista na stronie http://www.heyah.pl/

(Shawn Michaels) #18

Nie widze tam fonów

Ps sorry że was tak męcze wiecie 430 zł to nie mało i chce kupić cooś rozsądnego i dobrego dlatego sie wypytuje

(Szymszejdi) #19

nie fony, tylko wyspy heyah. Oferty nie ma na stronie!

http://www.heyah.pl/wyspy_heyah

Na samym dole wybierasz miasto i będziesz wiedział czy u ciebie są wyspy heyah, jeśli są to musisz się przejechać i zobaczyć co mają.

(Shawn Michaels) #20

Jezu to musze za moim przeproszeniem zap ąż 100 km dziękuje postoje wole już wziąść tego fona na miejscu . Ale dzięki za propozycje