Jaki jest wasz śreni miesięczny transfer danych?

8 mega :mrgreen:

Filmy idzie spokojnie oglądać jak na youtube i to w HD.

eh miesięcznie 40-50GB mam a kuzyn z miasta to ok 200GB ciągnie ale cicho bo się wyda

U mnie średnio to 50gb pobranych i ok. 20 wysłanych. Rekord to ponad 250 gb pobranych i nieco ponad 50 gb wysłanych. Łącze 1024/256 :wink:

Jak jeszcze był limit 7 GB w Neostradzie to mój transfer był niewielki, podzieliłem sobie te 7 GB na 30 dni i starałem się nie przekraczać średniego dziennego dostępnego transferu. Teraz to nawet nie wiem, ile na miesiąc mi wychodzi, ale chyba ponad 10 GB bo częściej korzystam z Youtube i słucham radia internetowego i nie nartwię się już, żeby nie przekroczyć średniego dziennego transferu.

philips , co to za program, z którego zrzut zamieściłeś?

autoconnect

ja mam 1 MB i na początku to muliło teraz już o wiele mniej

szkoda że nie ma czegoś takiego w polsce xD

Około 40 GB na łączu 256 :o ale nic nie mówcie o tym :!:

Raczej nie ściągniesz legalnie z internetu gry typu Wiedzmin Czy Pro street , a więc możesz wytłumaczyć :?:

Ja mam od 14.12.07 mam 6 gb

Pioter233 widać że oszczędzasz na necie

A czy jest jakaś możliwość sprawdzenia jaką mam średnią ilość transferu rocznego? Dodam że nie miałem zainstalowanego żadnego programu, który coś takiego zlicza.

Ja normalnie chodzę po stronach a nie ściągam prawie nic , co najwyżej instalke programu 6 mb . Mam internet 1 MB , a chyba mam rekord w spędzonych godzinach w necie , 194 godziny 54 minuty

A to mój :stuck_out_tongue:

http://www.imagic.pl/public/115685/bez%A0tytu?u.PNG

Net: Neo 1mb/s

Ostatni Miesiąc

Czas Online Wysłane/Otrzymane

548:25 7336 MB/94198 MB

Mój rekord to bity miesiąc właczonego non stop kompa :wink: utpime rzędu 99.99 %

JA mam od 1 lutego 2 GB, mam NEO 2 mbps ale nie ściągam piratów,

ja dzisiaj to ściągnąłem 60 MB,

a przez cały rok 07 ściągnąłem 162 GB

a gdzie to mogę zobaczyć? choć obawiam się że przez rok ściągłem ponad 500GB (mój dysk to 80GB :wink: )

PS. ja ściągnęłem assassin creed żeby zobaczyć czy na moim sprzęcie pójdzie… zajmuje 6gb i z torrenta ściągało 3000kb/s! kilobajtów nie kilobit! :stuck_out_tongue:

od 100gb czasem do 300gb ; ]

=D>

Tu sie uśmiałem, skoro ściagasz takie gry jak podałeś to to nie jest legalne 8)

P@zik , nie o to mi chodziło :-x

chodziło mi o dema gier, bo nie jestem piratem w przeciwieństwie do nie których tutaj.

wczoraj zakończyłem pobieranie dema cod4.

Mi te gry nie chodzą a kumple mi płacą po 2-3 zł za demo. nie chcą się rozczarować grą