Jaki kod pod takie zdarzenia w VisualBasic 2010

Tekst sformatowany``Private Sub TextBox1_TextChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs)

Point załadowaniu progress bar tu żeby pojawił się kodkażdy inny żeby się pojawiał po nacisnięciu generujTekst sformatowany

End Sub

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

Timer1.Start()

End Sub

Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick

ProgressBar1.Increment(1)

If ProgressBar1.Value = 100 Then

MsgBox("WGRANO"po załadowaniu progress bar do końca i żeby pojawił msgbox "WGRANO" i w textboxie kod

End If

End Sub

Przeredaguj pytanie bo totalnie nie wiem o co pytasz

Czyli mam form i gdzie jest textbox,progressbar,button.I jaki kod że po kliknięciu w button progressbar dojdzie do końca i pojawi się tekst, kod w textboxie i msgbox za każdym razem inny kod po kliknięciu w button.

Pseudo kod bo nie znam VB i nie chcę go znać.

button1_onClick()
{
	int progress = progressBar1.getValue();
	int max = progressBar1.getMax();
	
	if(progress < max)
	{
		progressBar.setValue(progress + 1);
	}
	else
	{
		textBox1.text("Koniec");
	}
}

progressBar1.getValue(); zwracać powinno aktualny postęp progressbara
progressBar1.getMax(); zwraca maksymalną wartość do ustawienia w progressbarze
obie wartości powinny być propertisami dla obiektu klasy progressbar czy jakkolwiek się ona zwie w .net.

Jak mam być szczery to już o to pytałeś tylko w kontekście HTMLa, a tutaj będzie dokładnie tak samo to wszystko działało. Tutaj masz link jakbyś nie pamiętał i nie umiał znaleźć własnych tematów: Jak zrobić, że po naciśnięciu w button będzie się przesuwał pasek zielony w progressbar

Ale visual basic2010 express