Jaki komputer dla pierwszoklasisty do 500zł

witam . mam zamiar kupić mojemu młodszemu bratu komputer taki aby mógł sobie pograć w swoje gry edukacyjne .

zastanawiam się nad takim rozwiązaniem

płyta ,procesor i grafika150,00 zł

ram100zł

napęd40zł

dysk80zł

obudowa50zł

zasiłka40zł

  • koszty wysyłki

czy to dobry wybór?

karta

płyta i procek

Jak dla mnie spoko, oprócz napędu, lepiej jakikąkolwiek nagrywarkę DVD, polecam tą , sam ja mam a teraz jest bardzo tania Nagrywarka DVD

jedyne moje ale to dysk,radziłbym zainwestować w nowy.

ok. a reszta jest ok?

z kartą i prockiem weź to co ja podałem płyty ECSa są do kitu

np jaki?

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 10:42

ok

Sam dysk może być,tylko nowy :wink:

Dysk zmień na samsunga i weź na ATA bo SATA gdzie podłączysz :?

dysk

a nie możesz trochę dołożyć. Można by już wziąć jakiś gotowy zestaw z Sempronem pod AM2 + zasilacz :mrgreen:

http://allegro.pl/item205885391_sempron … ar_ss.html

Samsung ??? No… nie ryzykowałbym :smiley: Miałem Samsunga poszedł po 2 miechach do serwisu. U znajomych podobnie. Czytałem też dużooooo… negatywów na temat dysków Szamszunga :slight_smile:

a gdzie ty to czytałeś?? trafiają się pechowe egzemplarze… ja mam samsunga już 7lat i jest OK.

a nie lepiej coś dołożyć i kupić zestaw z Sempronem tak jak pisał meason? np. http://allegro.pl/item210215784_okazja_ … gw_ss.html - dokup tylko inny zasilacz

Na pewno trafił się pechowy egzemplarz ja mam dysk samsunga od 4 lat i działa dobrze jeszcze nie miałem problemu z tym dyskiem.

Mój brat ma też dysk samsunga od 2 lat i też problemów nie ma tak samo jego kolega ma samsunga od 6 lat i nie ma problemów z tym dyskiem.

Miver do tego zestawu oprócz zasilacza trzeba dokupić dysk i będzie hulał, jest nowy i nie powinien sprawiać kłopotów, dzieciakowi wystarczy

właśnie . przypomnę że to jest zestaw dla pierwszoklasisty . on nie gra w żadne wymagające gry takie jak np gothic 3 czy carbon

ale pewnie z czasem zacznie :slight_smile:

hehe jak dysk to tylko SEAGATE :stuck_out_tongue:

Wez lepiej juz zestaw tak jak proponowali wyzej :]

Może jakieś uzasadnienie ?? samsung,WD i inne też są dobre