Jaki komputer kupic w cenie ok. 3.500?

Jak będziesz miał płytę P5N-E na nf 650 to możesz mieć nawet 400 mhz na ramach i wykręcić proca na max, na nforce można ustawiać ram w każdy sposób, przy płytach na chipsetach intela trzeba szybkich ramów do o/c.

tak, zdecydowalem sie juz na pewno na te plyte P5N-E na nf650.

wszystko juz wybrane, teraz tylko jeszcze zastanawiam sie nad zasilaczem, obudowa i jakims fajnym zestawem klaw+mysz logitecha.

ile masz kasy? AmacroxTagan/Antec/Topower/Be Quite :slight_smile:

na zasilacz najchetniej z 200, chyba ze trzeba dac wiecej za jakis extra.

200zł= Amacrox Warrior

http://zenfist.pl/pID/1026.htm

można wydać 350zł na coś dobrego z 500W w kontekście karty 8xxx…

Za 200 Amacrox 400W.

Za 400 492 W na +12

http://zenfist.pl/pID/1050.htm

nie za mala taka obudowa bedzie do tego sprzetu?

http://www.allegro.pl/item164192570_obu … resco.html

widzialem na zywo w sklepie i bardzo atrakcyjnie wyglada, tylko sie boje ze to troche za mala buda.

moze ktos zaproponuje cos w fajnym stylu, tylko zadne kosmiczne obudowy :slight_smile:

bez sens, lepiej kupić budę z możliwością zamontowania większej ilości dysków atx, np logica, modecoma ~120, lub mustang czy inna z allegro za ~40-60 zł.

np ta

http://znak.pl/index.php?cid=279&scid=1 … ny+bez+zas

jak się naciska na budę to blachy się nie uginają.

wiem, ze to male i w ogole, ale cholernie mi sie podoba design, a to co pokazales jest takie “zwykle”. tez mi to nie pasuje ze nie bede sobie mogl spokojnie podpiac wypalarki blu-ray + dvd-rw za jakis czas, badz wsadzic 2 dyskow, choc w sumie sa jeszcze inne rozwiazania twz. external, ale tego bym wolal uniknac :confused:

To kupujesz kompa żeby się na niego patrzeć czy używać?

Lepiej kupić normalną ATX lub Bigtower nie nie mieć problemów z późniejszą rozbudową i wentylacją kompa.

:mrgreen: Mam dokładnie tą samą- i ze znak.pl :stuck_out_tongue:

Bardzo fajna.

Dołożyłem jej wiatraczek z przodu 120mm i z tyłu 80mm.

Planuję jeszcze z boku wstawić jeden jak tylko przewiercę i nagwintuję otwory w panelu 8)

przeciez napisalem ci, ze tez mnie to martwi, ale moj komp musi pasowac do mojego pokoju i nie moze to byc byle gowniana buda, wiec zalezy mi tez na tym zeby wygladala atrakcyjnie.

warebel to znajdź sobie coś innego.

lol jaki agresor :slight_smile:

przeciez po to forum, zeby swoje opinie wyrazac tak?

szukam czegos co bedzie duze, a w miare wygladac jak ten IBOX ktory zaprezentowalem. nie musze miec takiej obudowy jak ktos pokazal, skoro mi sie nie podoba… prawda?

Za jaką cene. Wybierz sobie coś praktycznego na allegro.

Powiem jedno. Najciekwsza obudową jest jej brak… bebechy leżą luzem na biurku/podłodze… :wink: Wygląda oryginalnie i jest praktyczna. I co najważniejsze tania :wink:

cena nie gra roli, ale bez przesady, nie lubie marnowac kasy, wiec mysle ze rozsadna cena to 200 max za obudowe bez zasilacza.

co do bebechow na podlodze, to rozumiem ze masz taka obudowe :slight_smile: ale ja nie bede cie kopiowac, pozostaniesz oryginalny :slight_smile:

Naprawdę, nie trać czasu i szukaj sam. Nie trafimy w Twoje gusta.

:mrgreen: Czasem tak leżą… :wink: (skłądam go jak mnie mama pogoni :stuck_out_tongue: )Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zalete - żadne blachy mi nie dzwonią… :wink:

widze, ze wypowiadasz sie za wszystkich, wiec pewnie jestes tu jakis guru, wiec spoko - juz szukam sam bo WY nie traficie w moj gust LOL

dzieki dla wszystkich za wczesniejsze rady :slight_smile:

czyli jaki komp kupujesz ? Podaj pełną konfigurację wraz z cenami

Plyta Glowna Asus P5N-E SLI 440

Procesor INTEL Core 2 Duo E6300 690

HDD Western Digital WD3200YS -370

Pamiec RAM GoodRam 2GB 667MHz - 610

Karta Graficzna GALAXY 7900GS 256MB 540/1500 ZALMAN 1.2ns 660

Zestaw Klawiatura + Mysz - Logitech MX3200 - 320

to takie czesci jak mi radziliscie, jeszcze mysle nad dobrym zasilaczem i obudowa.

monitor bedzie z usa, 2x dell 24" lub 1x dell 30"

wzialbym tez karte obslugujaca DX10 w razie chcicy na jakas fajna gre, ale jeszcze nie ma u nas budzetowych wersji.

ceny oczywiscie pi razy oko, bo gdzieniegdzie moze byc + -