Jaki komputer kupić

Proszę o pomoc

Tata musi sobie kupić laptopa ale się nie zna i ja też się nie znam. Byliśmy w media markecie ale tam bardzo dużo różnych. Tata się wstydził spytać bo on się nie zna i kazał mi w szkole. Ale Pan od informatyki zaczął mówić i ja go nie zrozumiałem.

Napiszcie mi jak najprościej umiecie jaki komputer kupić.

Napisz ile zamierzasz wydać na komputer…

W dzisiejszych czasach minimum to procesor dwurdzeniowy i 1GB ramu (najlepiej DDR2)

post nadawałby się do działu Humor ; D . Napisz do czego ma być ten komputer czy laptop (bo już sam nie wiem tak pokręciłeś)

A w media markt to raczej drogo jest lepiej na allegro jakiegoś składaka… ja mam na podzespołach ASUSa i jest spox. Tylko jak jesteś noobekk to nie bierz Visty :wink:

johny b ,

pierwsze słowa :smiley:

Tu masz podobny temat:

viewtopic.php?f=19&t=222901

Dziwny post, chociaż cenę podaj

Tata powiedział że tak do 1700 bo on będzie tylko dokumenty w wordzie pisał. Podania, Raporty i jeszcze obliczenia w excelu. Zestawienia cen itd.

marcinek-webmaster , napisz:

  1. do czego chcesz wykorzystywać laptopa

  2. czy ważna jest mobilność? czyli ciężar i wielkość, długość pracy na baterii

  3. no i najważniejsze jaki chcesz przeznaczyć budżet na zakup.

coś z oczami?

odp. na 1 i 3 pytanie ;p

  1. Do pisania podać, raportów, sprawozdań, zestawień, robienie wykresów, do internetu

  2. Tak, mobilnośc jest ważna. Tata będzie go codziennie woził do pracy i spowrotem. Czasem jak wyjeżdza to też musi pisać różne rzeczy w drodze. Mówi że dobrze by było jakby ze 3h trzymała bateria.

  3. Budżet to 1700zł

Dziękuję za pomoc. Bardzo dziękuję.