Jaki komunikator wybrać?

(gizmo21) #1

Od 1,5roku korzystałem z AQQ, przywykłem do tego komunikatora, jak dla mnie było ok, ale jak wiadomo od kwietnia będzie płatny i trzeba się będzie niestety zrezygnować. Najwyższa pora zacząć rozglądać się za jakąś alternatywą, co polecacie? Ja mam 3pomysły, tylko nie wiem który będzie najlepszy, a może polecice jakiś inny program.

1. Powrót po latach do gg. Tylko tak naprawdę nigdy nie korzystałem z gg w wersji większej niż gg7 :slight_smile: Przez kilka lat korzystałem z wersji 7, i nawet nie obsługiwało mi numerów powyżej ileś tam milonów, ale taka wersja mi odpowiadała. Specjalnie nie mam wymogów jeśli idzie o komunikator, najważniejsze to żeby jakoś się w nim połapać, móc rozmawiać i mieć dostęp do archiwum, no i najważniejsze żeby obsługiwał numery gg, bo praktycznie tylko z osobami mającymi numer na gg mam kontakt. Tak więc jak wygląda akualna wersja gg? Warto do niego wrócić?

1. Wtw. 1,5roku temu gdy szukałem alternatywy dla gg, to własnie zastanawiałem się na aqq i wtw, padło w końcu na ten pierwszy, głównie z tego powodu, że go zainstalowałem na komputerze, przywykłem i jakoś tak już zostało. Z wtw nie miałem do czynienia, więc nie wiem czego można się spodziewać.

3.Zostać przy którejś ze starszych wersji aqq, która nie będzie płatna. Choć ta wersja najmniej do mnie przemawia, zresztą ostania wersja tego komunikatora, która nie była płata, jakoś bardzo często się wieszała.

(iceiceice) #2

Najlepiej będzie jak sam potestujesz. Każdy Ci poda swój typ. Moim zdaniem jeżeli gł. z gg korzystasz to albo gglite lub po prostu poprzez przeglądarkę  internetową. Ale jak mówię testuj sam.

(Bogdan_G) #3

Chcesz korzystać z GG, to pidgin ma obsługę gadu-gadu.

(gizmo21) #4

A takie pytanie odnośnie gg, czy jakbym zainstalował starszą wersję, to jest to jakaś opcja, czy jednak to, że nie jest ona aktualizowana, to jest poważny minus? I jeśli starsza wersja gg, to jaki numer byście polecili?

(skrzek) #5

Starsze GG nie obsługuje nowej puli numerów.