Jaki kreator do stworzenia strony internetowej?

Witam, korzystacie z jakiś kreatorów?  Chciałbym zrobić samemu stronę www dla mojej firmy. Szukam czegoś szybkiego w obsłudze. Póki co znalazłam http://pl.mfirma.eu/ i wydaje się być bardzo prosty. Znacie coś podobnego ? Zależy mi na czymś łatwym, dlatego coś typu wordpress czy wix nie bardzo mnie interesuje. Liczę na pomoc :wink:

Fajna szeptanka. A tak szczerze to wszystkie kreatory stron są o kant kuli … ani to potem edytowalne, ani dobrze się indeksuje. Dodatkowo szablony w podanym linku są tak marnej jakości że to głowa mała, sam design jest mocno przedawniony, a do tego nie są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Dla mnie to nawet nie jest warte tych 30zł miesięcznie, może skusiłby się ktoś jakby było to dostępne za darmo.

 

Inwestowanie w tak słabo jakościowe strony internetowe może odbić się czkawką gdy użytkownik zapamięta naszą stronę internetową jako irytującą, denerwującą i nieintuicyjną to więcej na nią pewnie nie wejdzie nawet jeśli ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Ciężko zrobić drugi raz dobre pierwsze wrażenie, a od tego właśnie jest strona internetowa.

Witam,

 

A nie możesz poszukać sobie jakiegoś One Page Template i zmodyfikować go pod siebie?

 

Pozdrawiam,

 

mr-owl

 

darzbi … ale z ciebie “mistsz” marketingu. Jak popracujesz to może zostaniesz mistrzem (to drugi stopień wtajemniczenia).

http://www.dobreprogramy.pl/WebSite-X5-v13-pozwoli-wyklikac-efektowne-strony-z-paralaksa.-My-pozwolimy-Ci-wygrac-na-niego-licencje-aktualizacja,News,76999.html

Polecam WYSIWYG Web Builder … dobra propozycja dla początkujących jak i zaawansowanych. Można zaczytać plik .html, dopracować w i wyeksportować do html … dość prosty i o dużych możliwościach. Ma tylko jedną wadę - jest płatny … jak dla mnie niedrogi ale dla upartych da się bezpłatnie wygooglać witaminkę.

Nikt tutaj nie pytał o pseudo programy do tworzenia pseudo stron metodą drag and drop.

jak to nie? a pierwszy post/pytanie

Sorki pomyliły mi się tematy, myślałem że to ten:

było pytanie o edytor, ale troszkę inny :stuck_out_tongue:

Odradzam stosowanie jakichkolwiek kreatorów, lepiej już ogarnąć podstawy CSS’a i zrobić coś swojego na booststrapie.