Jaki kupić mmorg

Witam:

Chciałbym się poradzić . Chciałbym kupić grę MMORG ( nie nie chce tibi premium xD ) i odrazu mówię że nie chcę WoWa konto mi zchakowano mimo że brakuje mi moich znajomych nie mam zamiaru wydawać na nowe kopie z preapidea około 350 zł i zaczynać od nowa .

Zastanawiam się nad 2 tytułami

Age of Conan pl podobno gra jest świetna i ma dość niski abonament 60 zł na 2 miesiące lub Lord of the rings online ( gra ogólnie podobna do Wowa w każdym razie ma jego niektóre cechy) może mi ktoś doradzić w co lepiej zainwestować żeby gra się szybko nie nudziła i dostarczała mi zabawy

Guild wars odpada ta gra to Nuda na całego moim zdaniem.

W żadną z wymienionych przez Ciebie gier nie grałem. Ale ponoć Age of Conan jest świetne. Za to o LOTR Online nie cieszył się dobrą opinią wśród moich znajomych.

Nie zgodzę się :slight_smile: Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale wydaje mi się, że jak znajdziesz odpowiednich ludzi do gry to misje są całkiem przyjemne. Gra zajęła mi ponad 500h z życia, ale nie żałuje. Wprawdzie od premiery Eye of North gra jest bez sensu. Do każdej misji biorą “ursana” i potem biegnie 6 takich niutków z dwoma lekarzami i tak cały czas. Ursan jest praktycznie niezwyciężkony w starciu z potworkami. Jakbym miał płacić za coś abonament to byłby to Age of Conan.

Każdy ma swoje zdanie na temat gry. Osobiście uważam że Guild wars jest dość nudną grą jeżeli gra się samemu przez co można się do niej zniechęcić.

Jak grałem miałem mało okazji żeby chodzić faktycznie grupowo z żywymi graczami wtedy zabawa jest naprawdę super . Ale teraz praktycznie 80% gry musisz wszystko robić sam z bootami co uważam za duży minus i ogólnie nie byłem z tego zadowolony więc zrezygnowałem z tego czasem loguje się na pvp żeby się pobawić nic pozatym

Age of Conan, Warhammer Online, Ultima Online, Dungeons & Dragons Online…

Jeśli masz zamiar grać w PvP to Warhammer Online. PvE to Age of Conan. Ja bym się zastanawiał nad tymi dwoma. Ale i tak gram w WoW. :smiley:

Z tego co słyszałem to to warhamer nie jest zbyt ciekawy i pozatym nie interesuję się Wathammerem to dla fanów takich wolę klimaty WoWa lub właśnie w Age of conan zresztą zobaczy się.

Gdzieś czytałem, że Age of Conan to niewypał i graczy od dnia premiery coraz to więcej ubywa. Ciekawi mnie tylko czemu chcesz akurat kupować MMO. Nie lepiej ściągnąć dobre darmowe i kupować itemy z Item Store? :slight_smile:

to podaj mi jakąś fajną grę mmorg daromową bo ja osobiście takiej nie znam a chcę taką grę kupić bo dają najwięcej frajdy i można poznać fajnych ludzi

Heh wszystko zależy od tego czego oczekujesz od tego typu gier :slight_smile: Powiem szczerze, że gry p2p nie dają takiej mega frajdy z gry co wiele innych darmowych gier, a fajnych i ciekawych ludzi można poznać też w grach f2p :wink: