Jaki laptop 13"-14"

Witam,

przymierzam się z zakupem laptopa, tylko nie chciałbym na niego wydawać jakieś 2500-3000zł. Mam komputer stacjonarny i drugi jakiś dobry sprzęt jest mi zbędny, tymbardziej laptop. Mianowicie potrzebny byłby mi do jakichś drobnych prac biurowych, multimediów, internetu no i mogłaby pójść od czasu do czasu jakaś gra (starszego wydania - jakiś klasyk, ew pes 09:P). Zależałoby mi na przekątnej 13" bądź 14" (ew. w porywach max 15" - jeśli miałby być tańszy w porównaniu od tych z mniejszą przekątną). Cena najlepiej jakby była coś koło 1500zł, ew plus pare złotych wzwyż (opcja nie zalecana;p). Istnieją w ogóle takie?(-;

pozdrawiam i dziękuję.

hp 6730s

albo

acer 6530G

Witam,

ja również się zastanawiałam nad zakupem takiego niewielkiego laptopa. Zastanawiam się nad IBM ThinkPad SL300 NS652PB, dobra solidna firma, która oferuje solidny sprzęt, dlatego rozważam ten model. Innym modelem jest trochę droższy MSI EX300-004PL i nieco tańsza Toshiba Satellite U400-12P. Który z tych modeli Waszym zdaniem jest najlepszy? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi, ponieważ chciałam już niedługo sobie zamówić któryś z tych komputerów, tylko niestety nie jestem zdecydowana, który z nich kupić.

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

podbijam ;> dzięki patrx95, za propozycje. może kto inny z Was może polecić inny sprzęcik? Zależałoby mi jednak na mniejszej matrycy niż 15… ;>

pozdrawiam.

snifer najlepszy z tych 3 laptopów to jest MSI EX300 ze względu na procesor, RAM, grafe (która nie jest zintegrowana) no i na wygląd,

a najbardziej opłacalny jest toshiba

Plik inną propozycją jest Eee pc 901 albo 1000H, jak tych nie lubisz to Toshiba Satellite L300

Witam, a co myślicie oBenQ S32B ? warto zwracać uwagę na firmę Benq?

pozdrawiam i dziękuję.

Dodane 06.02.2009 (Pt) 14:16

patrx95 , no właśnie, tylko z tego co wiem to Eee pc mają największą przekątną 10", a tutaj Toshiba znowu 15,4.

pozdrawiam.