Jaki laptop do 2k?

Cześć.

Zamierzam kupić jakiś dobry i wytrzymały laptop do 2000zł.

Laptopa potrzebuje do programowania i oczywiście do celów takich jak korzystanie z GG, Skype czy też zagranie w SA:MP (San Andreas Multiplayer) jako iż czasmi programuję w języku PAWN.

Obecnie używam: emachines by acer E725 - jednak chciałbym kupić teraz prywatny laptop.

Czy polecicie mi jakieś? :smiley:

//przeczytałem: http://forum.dobreprogramy.pl/chcesz-kupic-laptopa-koniecznie-zajrzyj-tutaj-t344645.html, jednak czekam na jakieś propozycje ;]

http://allegro.pl/laptop-acer-5560-4gb- … 36248.html

http://allegro.pl/acer-7552g-17-3-4x2-2 … 49857.html

Takie cacko kupiła ostatnio moja dziewczyna. Szukałem długo czegoś mocnego (po sklepach internetowych i klasycznych) i z dobrym współczynnikiem jakość/cena, aż w końcu trafiłem na ten model. Niektórzy nie polecają Acerów, jednak z tym nie ma żadnych problemów (byleby tak zostało). Sprawuje się świetnie przy oglądaniu filmów HD, jak i grach.

RaGreen , genialny.

Tylko jak z mobilnością?

http://allegro.pl/laptop-samsung-rv511- … 10510.html niedawno kupiłem coś takiego, tyle tylko że nieco taniej i z większym dyskiem. I chyba mogę polecić

RaGreen , chyba się skuszę na ten model - myślę że spełnia moje wymagania, parametry nie są złe, w wolnym czasie można spędzić czas grając w gry lub oglądać filmy a przede wszystkim wydaje mi się wygodny, co jest też ważne i myślę że nie będzie się źle pisać nowych funkcji :smiley:

Cena też nie jest zła, 2000+ w innych aukcjach, poczytam jeszcze opinie i pomyślę nad jego zakupem :slight_smile:

sunbeam96 , laptop najczęściej znajdował by się w domu więc z tym problemu raczej nie powinienem mieć, po za tym mi nie potrzeba netbook’a tylko laptopa 8)

Nie każdy kupuje laptopa, by go nosić a np. w domu większy ekran jak najbardziej na plus.