Jaki laptop do 3500 zł? MSI GL63?

A skąd wiadomo, że w MSI jest słaba matryca?

Mówisz o MSI GL63 i5-9300H/8GB/256 GTX1650
Ponieważ zamontowana jest matryca TN. Porównaj sobie z matrycą IPS.

Kurcze, no ale jednak tańszy jest od Lenovo

Mnie kiedyś ktoś polecił G1050Ti-15PL31 na forum cd actions i do dzisiaj nie żałuję wyboru. W pełnie zoptymalizowana konfiguracja pozwala na komfortową zabawę na tym sprzęcie.

A co myślisz o tym ASUSie FX505?

Kluczowe słowo kiedyś, przy niewielkiej różnicy, tylko 1650… +25%wydajności.

i tak jest za drogi, bo ma i7

Nie tyle drogi co …debilny :wink: Połaczenie i7 z 1050ti? Ten procek się niezmęczy nim nie padnie cały laptop za 5 lat.

Olej goła 1050, temat wałkujesz już 2tygodnie :wink: Za 3500 dostaniesz 1650 i żadnego laptopa z inna karta nawet nie rozważaj, jeżeli chcesz grac przez kilka lat to z 1050 wyrzucisz pieniądze w błoto :wink:

Ale FX505 jest też w konfiguracji z 1650 :wink: z Ryzenem 5 3550 H, dyskiem 512 GB PCie SSD
Tak wałkuję, bo nie chcę “wyrzucić pieniędzy w błoto”, np. MSI GL63, który okazał się mieć matrycę TN o słabych kątach widzenia.

PS. wiem, że 1050 nie kupować, jedynie co bym wybrał to 1050ti albo 1650

Okej, okej, tylko wiesz: wszystkiego w takiej cenie nie dostaniesz :wink:
A na poważnie… w laptopie nie potrzebujesz mega matrycy, raczej nie będziesz grał na słońcu, w domu możesz podpiąć monitor, a 1650 tylko w csgo na minimalnych ma szansę dać te 120 fps byś takiego odświeżania potrzebował :wink: Wiem trochę mieszam, ale zwracam tylko uwagę, że nie sztuką chcieć coś coniewykorzystane bezie :wink:

Myślę, że przy konsumowaniu dużych ilości treści taki ekran dobrej jakości też jest wskazany. A jak z chłodzeniem tego MSI, dobre jest?

Zależy, chyba nawet filmy w wysokiej rozdzielczości sa do 60 kompresowane :wink: Zresztą w lapkach za 3500k raczej nie dają ekranów z Kiano, więc nie oślepniesz :wink: Z tym chłodzeniem nie powiem Ci, to musiałby ktoś mający się wypowiedzieć.

Nie tylko filmy, ale i tekst wyraźny się przyda :smiley:
Rozumiem o co Ci chodzi, ale wiesz, jak chcę go kupić na kilka lat no to nie tylko podzespoły się liczą, bo silnik od mercedesa w ramie malucha? :smiley: