Jaki laptop do grafiki i www?(problem z doborem)

(Honweb) #1

Witam potrzebuje szybkiego laptopa z systemem win XP pro(w grę wchodzą asusy lub hp) myślę o zakupie ASUSa G70s-7T046G, ponieważ chce na nim zainstalować pakiet: Adobe Creative Suite 4 Web Premium głównie ma mi służyć do tworzenia stron WWW i prac z fotografią. Moje pytanie brzmi czy parametry tego laptopa pozwolą na rozwiniecie możliwości tego pakietu? A może macie jakieś inne propozycje(może nie potrzeba az takiego laptopa)? Pozdrawiam

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 12:36 --

Wymagania systemowe Adobe® Creative Suite® 4 Web Premium

System Windows

1. Procesor 2 GHz lub szybszy

2. Microsoft® Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany dodatek Service Pack 3) albo Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 1 (produkt certyfikowany dla 32-bitowych systemów Windows XP i Windows Vista)

3. Zalecany co najmniej 1 GB pamięci RAM

4. 9,1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash

5. Rozdzielczość ekranu 1280x900, 32-bitowa karta graficzna i 16 MB pamięci VRAM

6. Niektóre funkcje z przyspieszaniem GPU wymagają obsługi grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0

7. Niektóre funkcje programu Adobe Bridge wymagają, aby karta graficzna obsługiwała technologię DirectX 9 i miała co najmniej 64 MB pamięci VRAM.

8. Stacja dysków DVD-ROM

9. W przypadku funkcji multimedialnych oprogramowanie QuickTime 7.4.5

10. Do korzystania z usług w trybie online wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem**

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 12:48 --

A może poprostu kupic cos tańszego ale wydaje mi sie ze ta karta graficzna w tym laptopie jest bardzo wydajna(zreszta jak cały laptop)chciałbym jeszcze kupić do tego laptopa windows XPpro ale słyszałem ze XP "nie widzi" wiecej ramu niz 3GB zdaje sobie sprawde ze cały ten zestaw nie bedzie tani

Może macie jakieś inne propozycje co do laptopa ?- może nie potrzeba aż takiego ?

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 21:56 --

Naprawde nikt nie pomoże ? Niewiem jaki sprzęt kupić koniecznie musi to być laptop muszę być mobilny

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 22:04 --

Witam nie wiem jaki sprzęt kupić może ktoś zasugeruje jakieś model laptopa na którym ruszy to oprogramowanie?

(system) #2

Możesz byś podał jaką maxx kwotę możesz na laptopa przeznaczyć??? !!

(Honweb) #3

Witam kwota na laptopa to ok 7000zł osobiście wolałbym z systemem win XPpro

(system) #4

Poszukaj na allegro sobie sam, podpowiem ci tylko że nie warto pchać 7 tys. na laptopa, maxx kwota którą warto przeznaczyć to poniżej 5 tys. zł. Ten oto laptop powinien mieć minimum:

• dysk twardy 320 GB lub więcej

• pamięć ram 4 GB 800 MHz (lub 1066 MHz)

• procesor dwurdzeniowy z zegarem 2 x 2,0 GHz lub większym, z minimum 3 mb cache

• wbudowana kamera min 1,3 mpix, bluetooth, czytnik kart, Irda, czytnik linii papilarnych, WIFI, Bluray

• kartę graficzną: najlepiej GF 9600/9650, a jak nie będzie, to z ATI 3650 lub GF 8600

• rozdzielczość większa min 1280x800 lub większa